Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Läheb vist kauplemiseks…

Minu eilne päev läks lõpuks ikka Fitlapi mõttes untsu, kuna ülla-ülla, suutsin ära unustada, et me fitlapitame nüüdsest ja saatsin mehe poodi, ütlemata, mida vaja tuua on (ta tavaliselt saab sellega väga hästi hakkama). Kui mulle meelde tuli, siis saatuse tahtel ta oma telefoni poes olles ei kuulnud vaatamata minu mitmetele katsetele ja nii ta tuligi poest tagasi asjadega, millest pidin siis jälle tavalisel viisil midagi kokku panema. Ta tõi seahakkliha ja seasisefilee lõike, leiba, piima, juustu jms kraami. 

Hakkasin siis otsima fitlapi menüüdest, et mis nende asjadega kõige paremini võiks sobida ja leidsin kartul ja hakkliha. Paraku mul kartulit kodus ei olnud ja otsustasin selle asendada täistera spagettidega. Aga kuna mul polnud kodus ka täistera spagette, siis kasutasin lihtsalt spagette, polnud tegemist ka delikatess hakklihaga. Seega sai close enough kombo ja ma andsin parima antud olukorras, et siiski võimalikult lähedale saada. Koguste osas natuke mängisime, et oleks vähem ja tomateid lõikasin ka kõrvale. Ma olen tegelikult siiski endaga päris rahul, et ma täitsa alla ei andnud. 
Kuna seni pole meil hilisõhtusel einel kohta olnud, siis selle unustasime lihtsalt ära 🙁 

Täna hommikune söök pidi olema kodujuust maasika ja banaani möksiga, aga piirdusin siiski kodujuustuga, kuna kodus läks kiireks. Haarasin lihtsalt kodujuustu külmkapist kaasa ja sõin selle tööjuures ära. Kas see on väga paha, kui ma mingist söögist söön ainult osaliselt?

Tänase lõunaga on plaan, et kohandan end selle järgi, kuidas siin meie lõunasöögi kohas plaanid on. Tänaseks on neil näiteks kanasupp, mis võiks olla päris lähedale siin välja pakutud kanasupile. 

Õhtuks lähen seekord ise poodi ja proovin sellega vähemalt täpselt seekord saada. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse