137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Erinevad dieedid läbi elu…


Hei jälle 🙂

Hilja aegu tuli naiste seltskonnas jutuks dieetidest ja sellega seonduvast. Samuti käis ka meie toetusgrupis see teema läbi.

Natuke minust, sellest mida ma olen 27 aasta jooksul teinud, et saavutada ideaalne kaal ja rahu iseendaga. Kõige õigem on alustada algusest, olin vaevu 14 aastane, kui väidetavalt mul avastati astma ( mida pole kordagi kuidagi esinenud) ja tânu sellele diagnoosile määrati mulle ravi( hormoonravi). Selle tagajärjel võtsin kuu  ajaga 20 kilo juurde.. jah just 20 kg 😞 Ma olen alati olnud rõõmsameelne inimene ja ei lasknud sellel ennast hâirida, ehk leidsin mingil viisil rahu endaga… aga eks ma ikka püüdlesin, et mõni kilo vähemaks läheks. Mida ma selleks tegin ja mida ma kahetsen koguelu:

  • katsetasin erinevaid tablette ning kaalulangetavaid teid ( täiesti mõttetu😃)
  • tegin erinevaid dieete – tatra dieet ( 7 päeva tatar ja lahjat keefirit) ma ei söönud minu aastat tatart ja ei joonud keefirit. 
  • Kõige ekstreemsem ja kõige lollim tegu, mis ma tegin oli NÄLJUTIMINE. Ma põhimõtteliselt ei söönud, aga õnneks mu ema taipas seda ja ei lasnud asjal nii kaugele minna. Ma kaalusin pea 100 kg, mõni päev lausa 100kg. alla võtsin kuskil 12 kg… mis küll tagasi ei tulnud, kuid see eest sain endale maovalud. Mis esinevad siiani. Seda kahetsengi 100ga.

Kuid siis mul tuli mõistus pähe ja hakkasin tegutsema tervislikult. Käisin regulaarselt trennis ja hakkasin kava jälgima… Ja just Fitlapi😊 Kõik see õpetas mulle kannatlikkust, et tulemused ei tulegi kohe.. aga kui juba hakksin tulemusi nägema , siis tuli motivatsiooni juurde… Mida aeg edasi seda rohkem hakkas trenn meeldima ja 1 h trennist sai teinekord lausa 3h.  Kaks rühmatreeningut + cardio. Ma saavutasin peaaegu selle mida ma olin koguaeg tahtnud 😊  

Vahest mõtlen, milleni kõik võib minna, et iseendale meeldida. Aga olen alati seda meelt, et tuleb koguaeg endaga rahu sõlmida, sest vaid siis on keha nõus kõigest sellest lahti laskma mis ei kuulu meile 🙂Ma olen just seda meelt, et kõik see üleliigne ei kuulu mulle 😉

Mina olen õnnelik, et kõik see mis ma eelnevalt kogesin, tõi mind lõpuks Fitlapi juurde😊

 

 
Merli Kuusik
7043 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 27 aastane, pisikese armsa poissi emme, kes üritab parema mina poole. Eelkõige just tervisliku toitumise näol.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom