Minu senistest lemmikretseptidest

Alustuseks kiidaksin siin kõiki, kes mu eelmist haletsuspostitust kommenteerisid 🙂 Suur aitäh toetavate sõnade eest! Ma ei ole endiselt 100% kavas, kuid kaloraazilt pigem olen ning lihtsalt üritan jõuda selle perfektse 100% kavasolekuni.

Mõtlesin aga täna hoopis natuke rääkida oma lemmikretseptidest. Kui ma fitlapiga alustasin, siis oli just välja tulnud brokoli-juustupallide retsept. Ma pole kunagi väga brokkolit söönud, kuid tundus intrigeeriv, ainuüksi juba metsiku juustukoguse tõttu, mis sinna pallidesse läheb. Mõeldud, tehtud. Ja brokkolipallid on lihtsalt imehead! Need maitsevad isegi mu vanematele. Lisaks on need head kompaktsed, mida endaga kooli või tööle kaasa pakkida ja mõnusalt ära süüa. Nüüdseks olen jõudnud mõnusa olukorrani, kus teen endale 3-4 portsu palle nädalavahetusel vanematekodus ette ning seejärel panen need sügavkülma. Väga mõnus on neid sealt üles soojendada ja vajadusel süüa. 

Minu teiseks lemmikretseptiks on kujunenud õuna-kodujuustupannkoogid. Kuigi need jäävad veidi vedelamapoolsed ja kipuvad ära kõrbema, on siiski väga mõnus neid endale nädalavahetusel hommikusöögiks teha. Viimati tegin mitmekordse portsu ning kogu perele maitsesid. Banaanipannkoogid mu lemmikuks aga ei ole kujunenud, lihtsalt juba sellepärast, et minule kui meeletule banaanifännile tunduvad need kuidagi lääged ja vedelad plönnid. Veider.

Proteiinipannkoogid on veel üheks meeldivaks leiuks osutunud. Vahtrasiirupi pulber on parem, banaani-toffee oma aga liiga imal. Sooviksin proovida maitsestamata varianti, kuid pole neid veel Tartus poodidest leidnud. Samamoodi pole ma leidnud sokolaadi-mündi proteiinibatooni, mida tahaks hirmsasti proovida. Küllap pean lõpuks neid netist tellima, kuna nüüd olen juba 1.5 kuud neid poodidest otsinud ilma tulemuseta.

Ning selle nädalavahetuse hitiks osutus kartulipõhjaga spinativorm, mis oli esiteks meeletu kogus toitu ning teiseks imehea, kuid töömahukas söök. See läheb kindlasti kordamisele.

Lisaks olen siiani perfektse hommikupudru otsingutel. Mul on lihtsad reeglid: kaerahelbed asendusse, puder piimaga, ei soovi muna sisse segada, võiks kõrvale olla puuvili, lisaks soovin seda kindlasti valmistada mikrolaineahjus täpse koguse 😀 Väga raske on olnud sellist leida. Siiani olen kasutanud seda 8-viljahelbepudru retsepti, kuid nüüd hakkan teisi läbi katsetama. Homme hommikuks on kavas "Odrahelbepuder kookospiimaga", ehk kaerahelbepuder vahukoorega, banaani, maapähklivõi ja Nije pudinguga. Eks näis, kuidas mekib.

Kui siin on kommenteerijaid, siis mis on teie absoluutsed lemmikretseptid, mis ei ole liiga töömahukad ja samas saab mitmeks päevaks ette teha? 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod