Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sea endale eesmärk-ehk 2 kuud 100% fitlap-i! Kes liitub?

Jäid silma erinevad programmid ja pildid mis tulemusteni on inimesed jõudnud 2 kuud jälgides toitumis-ja treening kava( mitte fitlap).

Minu idee on sama teha aga fitlapi treening ja toitumiskavaga. Kuna väike kutt läheb lasteaeda ja minu töö algab alles oktoobris, siis ei tohiks siin midagi rasket olla. Aega treenida ja süüa. 

Hetkel ma muidugi oma toitumiskava teen edasi nii kuidas saan aga enda jaoks sean kuupäeva 21.August- 21.Oktoober. Kuna me nädalavahetuse veedame jälle puhkamas, siis seal vast 100% kavas ei ole. Alates esmaspäevast algab minu 2 kuune teekond. 

Kindlasti on suureks motivatsiooniks minu teekonna jälgijad . Näpud püsti kes silma peal hoiavad ja kaasa elavad!Te olete minu motivatsiooniks! Teate küll, et hea sõna võib palju juurde anda.

Igal nädalal blogin ka siia oma muutustest ja vaatame kuhu ma 100% jälgimisega jõuan 2 kuuga. 

Motivatsiooni on vaja, sest hetkel tunnen ma , et see hakkab vaikselt kaduma. Laurat( viimaseaja suurimat kaotajat avalikult fitlapi toetusgrupis ) ka läheduses ei ole. Tänu temale ma siin jälle tagasi olengi. 

 

Eesmärk on kirja pandud ja võibolla keegi tahab seda koos minuga teha. Viimane kord oli mul Laurast palju abi, sest alustasime koos, kuid teatud põhjustel jäi minul see jälgimine pooleli. Andsime teineteisele motivatsiooni ning näitasime mida me sööme.Andsime ideid ja motiveerisime teineteist..kuniks siis minul see pooleli jäi. Siiani kahetsen, et pooleli jäi, kuid Fitlap jättis endast ikkagi jälje minu toitumisse. Rasvased asjad on out ja viinerid jm samuti ei lähe absoluutselt enam. 

 

Õnneks suvekene on kohe läbi ning neid nädalavahetuse puhkuseid ja õhtuseid siidri/veini/õlle õhtuid hakkab vähem olema. Lisaks tahan ma uuesti jooksma hakata ning vanemate juures tuleb ka enda vana hea ratas ära tuua, et pikke ringe teha, sest ämma oma lihtsalt ei sobi mulle. Poksikoti peab ka mees uuesti üles riputama, sest see on kõige parem närvide rahustaja ja stressi maandaja. Stressipalli pole vajaga 🙂 

 

Jutt läheb pikaks. 

Esmaspäevast siis 2 kuud Fitlap-i treening-ja toitumiskava. 

Teen endast ka pildi 😉

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse