137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sea endale eesmärk-ehk 2 kuud 100% fitlap-i! Kes liitub?


Jäid silma erinevad programmid ja pildid mis tulemusteni on inimesed jõudnud 2 kuud jälgides toitumis-ja treening kava( mitte fitlap).

Minu idee on sama teha aga fitlapi treening ja toitumiskavaga. Kuna väike kutt läheb lasteaeda ja minu töö algab alles oktoobris, siis ei tohiks siin midagi rasket olla. Aega treenida ja süüa. 

Hetkel ma muidugi oma toitumiskava teen edasi nii kuidas saan aga enda jaoks sean kuupäeva 21.August- 21.Oktoober. Kuna me nädalavahetuse veedame jälle puhkamas, siis seal vast 100% kavas ei ole. Alates esmaspäevast algab minu 2 kuune teekond. 

Kindlasti on suureks motivatsiooniks minu teekonna jälgijad . Näpud püsti kes silma peal hoiavad ja kaasa elavad!Te olete minu motivatsiooniks! Teate küll, et hea sõna võib palju juurde anda.

Igal nädalal blogin ka siia oma muutustest ja vaatame kuhu ma 100% jälgimisega jõuan 2 kuuga. 

Motivatsiooni on vaja, sest hetkel tunnen ma , et see hakkab vaikselt kaduma. Laurat( viimaseaja suurimat kaotajat avalikult fitlapi toetusgrupis ) ka läheduses ei ole. Tänu temale ma siin jälle tagasi olengi. 

 

Eesmärk on kirja pandud ja võibolla keegi tahab seda koos minuga teha. Viimane kord oli mul Laurast palju abi, sest alustasime koos, kuid teatud põhjustel jäi minul see jälgimine pooleli. Andsime teineteisele motivatsiooni ning näitasime mida me sööme.Andsime ideid ja motiveerisime teineteist..kuniks siis minul see pooleli jäi. Siiani kahetsen, et pooleli jäi, kuid Fitlap jättis endast ikkagi jälje minu toitumisse. Rasvased asjad on out ja viinerid jm samuti ei lähe absoluutselt enam. 

 

Õnneks suvekene on kohe läbi ning neid nädalavahetuse puhkuseid ja õhtuseid siidri/veini/õlle õhtuid hakkab vähem olema. Lisaks tahan ma uuesti jooksma hakata ning vanemate juures tuleb ka enda vana hea ratas ära tuua, et pikke ringe teha, sest ämma oma lihtsalt ei sobi mulle. Poksikoti peab ka mees uuesti üles riputama, sest see on kõige parem närvide rahustaja ja stressi maandaja. Stressipalli pole vajaga 🙂 

 

Jutt läheb pikaks. 

Esmaspäevast siis 2 kuud Fitlap-i treening-ja toitumiskava. 

Teen endast ka pildi 😉

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!2018 - minu aasta.
39461 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen ühe ema ja teise elukaaslane. Sünnitasin 19.aastasel oma esimese lapse , kuid kõik ei läinud päris plaanipäraselt. Stress pani mind sööma ja nüüd ma siin olengi aastaid hiljem ülekaaluline noor naine. Alustasin oma kolmandat teekonda Fitlap-iga ning seekord üritan mitte alla anda.Süüa mulle meeldib ja kirjutada veel rohkem. Hoia pilt peal minu tegemistel, emotsioonidel ja saavutustel!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kirjutan siis natukene Fitlap-ist ka , mis mulje see mulle jätnud on ja miks ma just seda teistele eelistasin. * Sinna saab kaasata kogu pere tänu millele on söögitegemine lihtsam. Pole eraldi toidu tegemist. Ja kõigile on üks ja sama toit, lihtsalt kogused erinevad * Retseptide valik suur *Erinevad toiduained, ei pea ainult riisi või tatart sööma. * Kaal väheneb silmnähtavalt *Toidud on huvitavad

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom