Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nädal nr 2

Eelmisest esmaspäevast sai tänane esmaspäev, ehk siis minu nädal oli nii kiire, et polnud aega kätte võtta ja blogida. 

Mis siis vahepeal toimunud on. 

Kadunud on 4-kg , ehk siis tundub, et seekord läheb kaal vaiksemalt kui eelmisel korral . Võib-olla on sellel seekord ka trenni mõju. Eelmisel korral olin 2 kuud siis ainult toitumisega.

Järgmisest nädalat otsustasin ma minna ka trenni koos oma vahva naabrinaisega , seega ma jätan 50% treeningkavast praegu kõrvale , kuna mu trenn on 2 korda nädalas+ tahan veel nädalas 2 korda ujumas käia, siis tempo on niikuinii peal. 

Mõõtude kohapealt ma ei oska veel miskit öelda, sest ma ei tea kuhu mu mõõdulint kadunud on, kas kass sõi ära või poiss jälle autosi mõõtnud, niipalju ma endast mäletan, et enamasti kaob mul kõhult cm täpselt kaalu järgi, ehk siis arvan, et ka kõhult on 4cm maha läinud.

 

Enesetundest niipalju, et kõik kohad valutavad. Ma ei teadnudki, et mul veel sellised lihased alles on. Kõht on täis ja hea olla. 

Esimesel nädalal muidugi tekkisid kohe mulle peavalud, mille ma sain vee joomisega ilusti kontrolli alla. 

Kuna ma pean nüüd seltskonnaga trenni minema, siis tähendab see seda, et tuleb shoppama minna. Vaja on selliseid spordiriideid millega saab ka võõras seltskonnas olla. Siin kodus võib retuusidega mille põlves auk küll trenni teha. 

 

Ma ostsin endale talvejope, ülikena ja ma ei saanud seda ostmata jätta , aga see on minu suurusest praegu suurus väiksem, mis tähendab , et ma pean saama ennast talve tulekuks sinna suurusesse. Hetkel on see mul liiga ümber.Motivatsioon missugune. Ma tahan seda jopet, ma sain selle ja ma pean saama seda ka kanda. Lihtne? Eksole..midagi peab veel sellist ostma, mis peaks jääma õiget suurust ootama ja silmale nähtavale panema,et ikka meeles püsiks, et muidu pole talvel midagi selga panna! 

Lisaks paprapaaa,sain ma rohelise tule koera võtmiseks! Tegelikult ma teadsin, et ma saan selle nii-kui-nii!! Hetke seisuga olen ma endale juba praegu sõpra 1,5kuud otsinud. Tulemus on täiesti 0. No saatus ei ole siiani toonud mu ellu sõpra kes käiks minuga igaõhtul jalutus või jooksu ringil ja ei jonniks, et pea valutab või täna ei ole tuju või varbal on vill.

Lootus sureb viimasena 🙁 

(NB!Pilt on pärit Google.ee-st)Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse