137370 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädal nr 2


Eelmisest esmaspäevast sai tänane esmaspäev, ehk siis minu nädal oli nii kiire, et polnud aega kätte võtta ja blogida. 

Mis siis vahepeal toimunud on. 

Kadunud on 4-kg , ehk siis tundub, et seekord läheb kaal vaiksemalt kui eelmisel korral . Võib-olla on sellel seekord ka trenni mõju. Eelmisel korral olin 2 kuud siis ainult toitumisega.

Järgmisest nädalat otsustasin ma minna ka trenni koos oma vahva naabrinaisega , seega ma jätan 50% treeningkavast praegu kõrvale , kuna mu trenn on 2 korda nädalas+ tahan veel nädalas 2 korda ujumas käia, siis tempo on niikuinii peal. 

Mõõtude kohapealt ma ei oska veel miskit öelda, sest ma ei tea kuhu mu mõõdulint kadunud on, kas kass sõi ära või poiss jälle autosi mõõtnud, niipalju ma endast mäletan, et enamasti kaob mul kõhult cm täpselt kaalu järgi, ehk siis arvan, et ka kõhult on 4cm maha läinud.

 

Enesetundest niipalju, et kõik kohad valutavad. Ma ei teadnudki, et mul veel sellised lihased alles on. Kõht on täis ja hea olla. 

Esimesel nädalal muidugi tekkisid kohe mulle peavalud, mille ma sain vee joomisega ilusti kontrolli alla. 

Kuna ma pean nüüd seltskonnaga trenni minema, siis tähendab see seda, et tuleb shoppama minna. Vaja on selliseid spordiriideid millega saab ka võõras seltskonnas olla. Siin kodus võib retuusidega mille põlves auk küll trenni teha. 

 

Ma ostsin endale talvejope, ülikena ja ma ei saanud seda ostmata jätta , aga see on minu suurusest praegu suurus väiksem, mis tähendab , et ma pean saama ennast talve tulekuks sinna suurusesse. Hetkel on see mul liiga ümber.Motivatsioon missugune. Ma tahan seda jopet, ma sain selle ja ma pean saama seda ka kanda. Lihtne? Eksole..midagi peab veel sellist ostma, mis peaks jääma õiget suurust ootama ja silmale nähtavale panema,et ikka meeles püsiks, et muidu pole talvel midagi selga panna! 

Lisaks paprapaaa,sain ma rohelise tule koera võtmiseks! Tegelikult ma teadsin, et ma saan selle nii-kui-nii!! Hetke seisuga olen ma endale juba praegu sõpra 1,5kuud otsinud. Tulemus on täiesti 0. No saatus ei ole siiani toonud mu ellu sõpra kes käiks minuga igaõhtul jalutus või jooksu ringil ja ei jonniks, et pea valutab või täna ei ole tuju või varbal on vill.

Lootus sureb viimasena 🙁 

(NB!Pilt on pärit Google.ee-st)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!2018 - minu aasta.
39225 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen ühe ema ja teise elukaaslane. Sünnitasin 19.aastasel oma esimese lapse , kuid kõik ei läinud päris plaanipäraselt. Stress pani mind sööma ja nüüd ma siin olengi aastaid hiljem ülekaaluline noor naine. Alustasin oma kolmandat teekonda Fitlap-iga ning seekord üritan mitte alla anda.Süüa mulle meeldib ja kirjutada veel rohkem. Hoia pilt peal minu tegemistel, emotsioonidel ja saavutustel!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kirjutan siis natukene Fitlap-ist ka , mis mulje see mulle jätnud on ja miks ma just seda teistele eelistasin. * Sinna saab kaasata kogu pere tänu millele on söögitegemine lihtsam. Pole eraldi toidu tegemist. Ja kõigile on üks ja sama toit, lihtsalt kogused erinevad * Retseptide valik suur *Erinevad toiduained, ei pea ainult riisi või tatart sööma. * Kaal väheneb silmnähtavalt *Toidud on huvitavad

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva