137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mul on lihased ka?


Käisin eile trennis. Ma ei ole viis aastat kindlasti teinud üheski grupitreeningus kaasa. Seekord otsustasin, et minu nädal koosneb kahest aeroobikast + zumba pühapäeviti. Kõlab karm aga küll ma hakkama saan. 

Eile ma ei osanudki ennem oodata, et see treening võib kujuneda niivõrd raskeks arvestades, et ma ei ole tõesti niiviisi ennast treeninud viis aastat aga tegin ära. Vahepeal oli paar sekundit pausi treeningu ajal, sest mul jooksis sammude kohapealt juhe kokku ja läksid sassi aga mis esimesest korrast muud oodata. 

Hommikul ärgates olin ma isegi täitsa elus veel aga nüüd kui ma olen ringi jooksnud ja oma tiirud ära teinud tunnen, kuidas mul kõhulihased ja tuharalihased tunda annavad. Hea meenutus gümnaasiumi ajast, oleks nagu uuesti rütmika tunnis osalenud. 

Ma imestasi, et painduma ma ei anna üldse enam. No ei paindu aga küll see ajapikku ka tekib. Mul on hea meel, et mul on selline tore naabrinaine, kes on valmis minuga koos trennides käima ning on ka motiveeritud kaalu langetama. 

Mind jäi häirima üks asi mida ma venitades tundsin. Nimelt vasakut külge venitades andis mul kõhus miskit valu ma ei saagi täpsemalt aru millega tegu oli ja miks ta mul valu tegi. Keiser oli ka pea 4 aastat tagasi võib-olla on sellest, sest ega ma väga miskit eriti aktiivset teinud ei ole need 4 aastat.Ehk läheb ajapikku paremaks ja midagi väga hullu selles ei ole.

Mind üllatas ka see, et terve trenni aja mu jalad ei valutanud. Tavaliselt olen ma pidanud erinevaid harjutusi katkestama just seetõttu, et jalgades on tohutu surve ning tunne, et viskas kohe pikali ja tõstaks jalad õhku. 

 

Ilu- ja jõunumbritest ei oskagi ma hetkel kirjutada, sest meil kaal paneb korralikult segast ja mõõdulindi on jälle laps kuskile ära tõstnud. Aga eks kilo on kindlasti läinud selles ma ei kahtlegi . Tegelikult on seda näost juba näha. Tunne on hea ja üldse on kuidagi hea olla ja energiat rohkem. Uni võiks ainult parem olla.Varsti saab kuuaega täis , siis luban, et ostan uue kaalu ja lindi tõstan ka ilusti kuskile ära .

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!2018 - minu aasta.
39397 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen ühe ema ja teise elukaaslane. Sünnitasin 19.aastasel oma esimese lapse , kuid kõik ei läinud päris plaanipäraselt. Stress pani mind sööma ja nüüd ma siin olengi aastaid hiljem ülekaaluline noor naine. Alustasin oma kolmandat teekonda Fitlap-iga ning seekord üritan mitte alla anda.Süüa mulle meeldib ja kirjutada veel rohkem. Hoia pilt peal minu tegemistel, emotsioonidel ja saavutustel!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kirjutan siis natukene Fitlap-ist ka , mis mulje see mulle jätnud on ja miks ma just seda teistele eelistasin. * Sinna saab kaasata kogu pere tänu millele on söögitegemine lihtsam. Pole eraldi toidu tegemist. Ja kõigile on üks ja sama toit, lihtsalt kogused erinevad * Retseptide valik suur *Erinevad toiduained, ei pea ainult riisi või tatart sööma. * Kaal väheneb silmnähtavalt *Toidud on huvitavad

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva