143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Eriti nõrgaks muutunud aka mittemeeldiv spa-s käik


Otsustasime härraga, et lähme pühapäeval spasse ja esmaspäeval tuleme tagasi, et asju edasi ajada. 

Tehtud mindud, poiss oli ka muidugi kaasas. 

 

Pühapäeval jõudsime kuskil kella kolmeks kohale ja läksime kohe ujuma. Poiss on mul täielik veehull  ja naudib seda korralikult.

Kui varasemalt ta ujuda ei osanud ega julgenud siis seekord juba pani nagu noor udras lastebasseinis oma kätistega. 

Möllasime veel 2 tundi kui ma tundsin, et kuidagi imelik on olla. Pea käib kergelt ringi ja kõhus hakkas keerama. Otsustasin, et lähen poisiga tuppa ja vaatan mis toimub. Äkki lihtsalt kuum basseiniruum tegi oleku uimaseks. 

Niipea kui ma hotelli tuppa jõudsin ja pikali viskasin siis sinna ma jäingi. Süda paha, kõhtu lõid valud, üle keha käisid külmavärinad ja pea oli tulikuum. Tore- mind murdis niivõrd korralikult gripp, et ma pole ammu olnud nii hullus seisus. Midagi kuskilt poolt välja ka ei tulnud. Ega ma hotelli tulles ei mõelnud ka, et võiks vb miskit kaasa võtta kõhu hädada korral. Mul oli kaasas ainult kõrvetiste vastu aitavad tablettid. Vähe sellest hakkas ka härral öösel sama probleem aga vähe kergemalt. 

Ma pole olnud kunagi nii hullusti kõhugripis nagu seal olin. Püsti tõusta ei suutnud ainukene asi mida juua sain oli väikeste lonksude haaval vesi!

Õnneks tänaseks on asi niipalju normaliseerunud, et kõht küll läbi ei käi aga valud ja uimasus on kadunud ning nende asemel on tekkinud nohu.Õde oli mul samas asjas ja ka temal on nüüdseks nohu tekkinud. Igatahes see on ikka midagi sellist mida ka vaenlasele ei soovita.Ma ei tea kas see on kõhugripp või misasi. 

Õnneks spas pühapäeval härra võttis asja üle ja käis pojaga mängutoas ja mujal, et ta ei peaks toas igavlema samal ajal kui mina pikali maas olin. Eile hommikul võtsin mina üle kuna siis oli juba minul parem ning viisin poja veelkorra ujuma, et ta ikka neid spa rõõme kasutada saaks. Ehk siis see spa külastus oli ikka täiesti pekki läinud. 100€ nagu niuhti maha visatud. 

Mul on üks pahe- ma suitsetan. 

Pühapäeval tegin ma vaid 2 suitsu ja seda ennem spasse minekut. Mõtlesin ja sisimas lootsin, et äkki hommikul enam ei tahagi. Aga võta näpust. Peale pojaga hommikusöögi söömist oli vaja ju ikka suitsule minna,sest olek oli juba parem. Ma mõtlen tegelikult igal hommikul, et võiks selle kuradi suitsetamise jätta. Olen proovinud aga kuna ma olen see inimene kellele meeldib suitsetada, siis mul on seda väga raske teha. Kuigi minupuhul aitab enesesisestus , siis suitsetamise puhul see positiivset mõju pole avaldanud. Kuigi kui ma olen haige, siis ma olen suutnud isegi 4 päeva ilma suitsuta olla.. 

 

Ma praegu kaalule ei kipugi ja mõõte ka mitte võtma, sest ma näen, et mul on kõht niivõrd punnis ees, sest see pole mitu päeva ei eest ega tagant midagi välja ajanud -.- Vabandust rõveduse eest aga ma ei näe tänu sellele mõtet endalt mõõte võtta. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!2018 - minu aasta.
44222 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen ühe ema ja teise elukaaslane. Sünnitasin 19.aastasel oma esimese lapse , kuid kõik ei läinud päris plaanipäraselt. Stress pani mind sööma ja nüüd ma siin olengi aastaid hiljem ülekaaluline noor naine. Alustasin oma kolmandat teekonda Fitlap-iga ning seekord üritan mitte alla anda.Süüa mulle meeldib ja kirjutada veel rohkem. Hoia pilt peal minu tegemistel, emotsioonidel ja saavutustel!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kirjutan siis natukene Fitlap-ist ka , mis mulje see mulle jätnud on ja miks ma just seda teistele eelistasin. * Sinna saab kaasata kogu pere tänu millele on söögitegemine lihtsam. Pole eraldi toidu tegemist. Ja kõigile on üks ja sama toit, lihtsalt kogused erinevad * Retseptide valik suur *Erinevad toiduained, ei pea ainult riisi või tatart sööma. * Kaal väheneb silmnähtavalt *Toidud on huvitavad

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom