137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Appi ma lõhken!


Ma jõudsin selle mõne ajaga juba unustada millised portsud fitlap-il on. 

Alustasime eile hommikul ja see on kohutav kui täis on kõht. 

 

Reaalselt leian ma hetkel, et alustamiseks oli väga hea aeg. 

Viimasel korral kurtsin ma tihti oma sapikivide ja valude üle. 

Mai lõpu seisuga mul neid enam ei ole ja elu läheb edasi kõike süües.Hetkel küll ma tunnen, et üks asi mida mina suu sisse enam võtta ei saa on seahakkliha ( k.a meie kavas olev). Lihtsalt ei saa, kohe hakkab tunda andma, et sõin midagi vale aga õnneks on meil terve suur valik asendusi, mis mu elu lihtsamaks muudavad. 

Ma just lõpetasin lõunasöögi söömise ja tunne on selline, et ma lihtsalt plahvatan kohe, sest kõht on nii nii täis aga selle eest on energiat tohutult. 

Ma olen sel aastal nii tohutult aktiivne olnud, et õige toitumine annab ikka korraliku energia laengu, vastasel korral ma tundsin juba õhtuti kuidas ma ei jaksa . Nii pea kui pea patja puudutas ma kohe uinusin. 

 

Suvi on tegelikult üks kohutav aeg dieedi pidajale-esiteks siidrid ja veinid + grill jm. See annab korralikult kilosi juurde ja minu puhul andis see tunda juba kuuajaga, sest juunis ma ei saanud üldse midagi  süüa aga peale seda kui opist taastumise aeg läbi oli hakkas alkohol maitsema jube hästi. 

 

Ma pole tegelikult kunagi olnud eriline alkoholi tarbija , kui joon-siis mõõdukalt. Aga nüüd viimasel kuul andis ikka tunda küll, et sapp väljas ja piiri enam pidada ei oska. Õnneks( ehk pikaajaliselt) on hakanud see tarbimine möödama, kas siis sai isu täis või lihtsalt tuli mõistus koju. 

 

Tahtsin kirjutada ka sellest, et ma vahepeal unustasin ära kui hästi maitsevad fitlap-i toidud võrreldes sellega mis ma siin vahepeal kokku olin keeranud.

Eile kui söök valmis sai mõtlesin küll, et miks ma varem ei alustanud…nii nämma. 

Ma mingiaeg kirjutan ka sellest, miks me pooleli jätsime talvel fitlap-i jälgimise , kuigi olime juba nii palju maha saanud.

Kirjutan seda juba enda jaoks , et kui peaks tekkima jälle see nn 0-motivatsioon, siis postitus üles otsida ja endale meelde tuletada. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!2018 - minu aasta.
39323 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen ühe ema ja teise elukaaslane. Sünnitasin 19.aastasel oma esimese lapse , kuid kõik ei läinud päris plaanipäraselt. Stress pani mind sööma ja nüüd ma siin olengi aastaid hiljem ülekaaluline noor naine. Alustasin oma kolmandat teekonda Fitlap-iga ning seekord üritan mitte alla anda.Süüa mulle meeldib ja kirjutada veel rohkem. Hoia pilt peal minu tegemistel, emotsioonidel ja saavutustel!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kirjutan siis natukene Fitlap-ist ka , mis mulje see mulle jätnud on ja miks ma just seda teistele eelistasin. * Sinna saab kaasata kogu pere tänu millele on söögitegemine lihtsam. Pole eraldi toidu tegemist. Ja kõigile on üks ja sama toit, lihtsalt kogused erinevad * Retseptide valik suur *Erinevad toiduained, ei pea ainult riisi või tatart sööma. * Kaal väheneb silmnähtavalt *Toidud on huvitavad

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva