Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Appi ma lõhken!

Ma jõudsin selle mõne ajaga juba unustada millised portsud fitlap-il on. 

Alustasime eile hommikul ja see on kohutav kui täis on kõht. 

 

Reaalselt leian ma hetkel, et alustamiseks oli väga hea aeg. 

Viimasel korral kurtsin ma tihti oma sapikivide ja valude üle. 

Mai lõpu seisuga mul neid enam ei ole ja elu läheb edasi kõike süües.Hetkel küll ma tunnen, et üks asi mida mina suu sisse enam võtta ei saa on seahakkliha ( k.a meie kavas olev). Lihtsalt ei saa, kohe hakkab tunda andma, et sõin midagi vale aga õnneks on meil terve suur valik asendusi, mis mu elu lihtsamaks muudavad. 

Ma just lõpetasin lõunasöögi söömise ja tunne on selline, et ma lihtsalt plahvatan kohe, sest kõht on nii nii täis aga selle eest on energiat tohutult. 

Ma olen sel aastal nii tohutult aktiivne olnud, et õige toitumine annab ikka korraliku energia laengu, vastasel korral ma tundsin juba õhtuti kuidas ma ei jaksa . Nii pea kui pea patja puudutas ma kohe uinusin. 

 

Suvi on tegelikult üks kohutav aeg dieedi pidajale-esiteks siidrid ja veinid + grill jm. See annab korralikult kilosi juurde ja minu puhul andis see tunda juba kuuajaga, sest juunis ma ei saanud üldse midagi  süüa aga peale seda kui opist taastumise aeg läbi oli hakkas alkohol maitsema jube hästi. 

 

Ma pole tegelikult kunagi olnud eriline alkoholi tarbija , kui joon-siis mõõdukalt. Aga nüüd viimasel kuul andis ikka tunda küll, et sapp väljas ja piiri enam pidada ei oska. Õnneks( ehk pikaajaliselt) on hakanud see tarbimine möödama, kas siis sai isu täis või lihtsalt tuli mõistus koju. 

 

Tahtsin kirjutada ka sellest, et ma vahepeal unustasin ära kui hästi maitsevad fitlap-i toidud võrreldes sellega mis ma siin vahepeal kokku olin keeranud.

Eile kui söök valmis sai mõtlesin küll, et miks ma varem ei alustanud…nii nämma. 

Ma mingiaeg kirjutan ka sellest, miks me pooleli jätsime talvel fitlap-i jälgimise , kuigi olime juba nii palju maha saanud.

Kirjutan seda juba enda jaoks , et kui peaks tekkima jälle see nn 0-motivatsioon, siis postitus üles otsida ja endale meelde tuletada. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse