Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

100 kadus eest nagu niuhti

Alustasin 2.augustil ning tänaseks kaalun ma alla 100 kilo. Jepidijee! 

Saime kaalule uues patareid ka lõpuks sisse ning lust on vaadata kuidas need kilod langevad. Eks tegelikult oleks vast vähem isegi kaalul vastu vaatamas aga nädalavahetuse veetsime me jälle Peipsi kaldal ning sealne grill ning väike drink andsid vahepeal 200g kaalule juurde.Aga fitlap on õpetanud, et see 200g ei ole midagi kui üle 2 kilo on juba kadunud. Läheb see 200g ka nagu niuhti, homme on jälle 300g või rohkemgi kadunud ning meel jälle rõõmsam. 

On ikka üks hea ettevõtmine loodud mis oma tegevusega muudab inimesi rõõmsateks, energilisteks ning enesekindlamateks. 

Mina vähemalt tunnen küll, et täitsa hea olla kui toitumine on korras k.a seedimine. 

Ma ootan tänast hilist õhtusööki juba, sest meil on menüüs need kuulsad juustuküpsised mida ma juba ammu proovida olen tahtnud. 

Kasutan nüüd oma aega ning kirjutan ka sellest miks meil eelmisel korral jälgimine pooleli jäi. 

Kuna mul mehel hakkas toitumine seedimisele ning miski ei aidanud ei soovinud ta jätkata , kuigi kilosi läks ikka päris korralikult. Jäi juba täitsa pisikeseks. Ma natukene peale seda tegin toite nii, et endale fitlap-i ja lapsele ja mehele eraldi toidu. Mõne aja pärast ma lihtsalt ei jõudnud enam nii, sest mu enda elu muutus tohutult kiireks. Ega see hetkel ka väga rahulik ei ole aga lihtsam ikka  sel ajal mil kõigile eraldi tuli teha.  Kui võtta nii, et päeval on mul 100 asja teha + väike laps + tee veel neli korda päevas süüa kurnab lõpuks ikka korralikult ära. 

Ma olen tohutult aktiivne inimene, mulle meeldib paljusi asju korraga teha ning eriti korraldamine ning juhtimine mis tähendab, et minu aeg on piiratud ning aeg mis söögitegemise peale läheb saab mu kasutuse. 

Ma ootan sügist. Ma ei oleks kunagi uskunud, et minu suust kõlab lause " saaks see suvi juba ükskord läbi". Aga sel suvel see nii on. Sügisel saan ma tempo veidikene maha võtta ning pühendada aega rohkem iseendale. See suvi on olnud tohutult kiire ja seda on näha ka kilodest mis juurde tulid, sest kõige kiirem viis süüa on näksida või valmistoit mis sisaldab kurat teab mida. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse