137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

100 kadus eest nagu niuhti


Alustasin 2.augustil ning tänaseks kaalun ma alla 100 kilo. Jepidijee! 

Saime kaalule uues patareid ka lõpuks sisse ning lust on vaadata kuidas need kilod langevad. Eks tegelikult oleks vast vähem isegi kaalul vastu vaatamas aga nädalavahetuse veetsime me jälle Peipsi kaldal ning sealne grill ning väike drink andsid vahepeal 200g kaalule juurde.Aga fitlap on õpetanud, et see 200g ei ole midagi kui üle 2 kilo on juba kadunud. Läheb see 200g ka nagu niuhti, homme on jälle 300g või rohkemgi kadunud ning meel jälle rõõmsam. 

On ikka üks hea ettevõtmine loodud mis oma tegevusega muudab inimesi rõõmsateks, energilisteks ning enesekindlamateks. 

Mina vähemalt tunnen küll, et täitsa hea olla kui toitumine on korras k.a seedimine. 

Ma ootan tänast hilist õhtusööki juba, sest meil on menüüs need kuulsad juustuküpsised mida ma juba ammu proovida olen tahtnud. 

Kasutan nüüd oma aega ning kirjutan ka sellest miks meil eelmisel korral jälgimine pooleli jäi. 

Kuna mul mehel hakkas toitumine seedimisele ning miski ei aidanud ei soovinud ta jätkata , kuigi kilosi läks ikka päris korralikult. Jäi juba täitsa pisikeseks. Ma natukene peale seda tegin toite nii, et endale fitlap-i ja lapsele ja mehele eraldi toidu. Mõne aja pärast ma lihtsalt ei jõudnud enam nii, sest mu enda elu muutus tohutult kiireks. Ega see hetkel ka väga rahulik ei ole aga lihtsam ikka  sel ajal mil kõigile eraldi tuli teha.  Kui võtta nii, et päeval on mul 100 asja teha + väike laps + tee veel neli korda päevas süüa kurnab lõpuks ikka korralikult ära. 

Ma olen tohutult aktiivne inimene, mulle meeldib paljusi asju korraga teha ning eriti korraldamine ning juhtimine mis tähendab, et minu aeg on piiratud ning aeg mis söögitegemise peale läheb saab mu kasutuse. 

Ma ootan sügist. Ma ei oleks kunagi uskunud, et minu suust kõlab lause " saaks see suvi juba ükskord läbi". Aga sel suvel see nii on. Sügisel saan ma tempo veidikene maha võtta ning pühendada aega rohkem iseendale. See suvi on olnud tohutult kiire ja seda on näha ka kilodest mis juurde tulid, sest kõige kiirem viis süüa on näksida või valmistoit mis sisaldab kurat teab mida. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!2018 - minu aasta.
39398 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen ühe ema ja teise elukaaslane. Sünnitasin 19.aastasel oma esimese lapse , kuid kõik ei läinud päris plaanipäraselt. Stress pani mind sööma ja nüüd ma siin olengi aastaid hiljem ülekaaluline noor naine. Alustasin oma kolmandat teekonda Fitlap-iga ning seekord üritan mitte alla anda.Süüa mulle meeldib ja kirjutada veel rohkem. Hoia pilt peal minu tegemistel, emotsioonidel ja saavutustel!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kirjutan siis natukene Fitlap-ist ka , mis mulje see mulle jätnud on ja miks ma just seda teistele eelistasin. * Sinna saab kaasata kogu pere tänu millele on söögitegemine lihtsam. Pole eraldi toidu tegemist. Ja kõigile on üks ja sama toit, lihtsalt kogused erinevad * Retseptide valik suur *Erinevad toiduained, ei pea ainult riisi või tatart sööma. * Kaal väheneb silmnähtavalt *Toidud on huvitavad

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva