Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

1.päev ( 61 days to go) #lubasinpiltisaitepildi

Nagu ma oma eelmises postituses kirjutasin, siis tahan ma näha mis juhtub inimesega kes teeb 100% toitumis- ja treeningkava 2 kuud järjest. 

Tänasest läheb lahti. 

Millega ma siis alustan: 

Tänu nädalavahetuse grill+friikartulid+alkohol kaalun ma täna hommikul 99.4kg / Fakk, olin ennem minekut juba 96.7kg 

Minu rinnaümbermõõt on täna- 102cm 

Minu talje on – 93cm 

Minu puusad on -108cm 

Reis- 69cm 

Käsi- 37cm 

 

Tegelikult mõni targem võiks mind natukene aidata. Kuna ma tahaks alates tänasest graafikus jälgida mis mu mõõdud teevad , siis kas ma saan ka eelneva kuidagi ära nullida? Endale muidugi kirjutaks üles. Help Help 

 

Emotsioon on mul täna selline, et uudishimu ületab hirmud. Ma tahaks juba näha mis minuga selle 2 kuuga juhtub ja mis minust saab.Hommikul jätkasin sealt kus ennem puhkust pooleli jäi. Kuna mul hakkavad ka naisteasjad, siis tunnen ma, et kõht on täiega punnis ja jube vastik on olla, eks see võibolla andis ka paar kilo juurde ja tegelikult nädalavahetus nii hullusti ei mõjunud. Arvestades, et liikumist oli palju ja ka ujumas sai ikka mitu mitu korda aktiivselt käidud. 

Mõtlesin veel sellepeale, et ma ei hakka ennast tihti kaaluma. Igal esmaspäeval astun ma kaalupeale ja mõõdan ennast ära. Uuendan ka siia aegajalt oma emotsioone ning kaalu ja ilunumbreid. 

 

Ma tahaks küsida tegelikult nende käest kes haigete jalgadega üritavad trenni teha. Milliseid toetusi teie kasutate? Mul hakkavad mingi maa pealt jalad valutama allapoole põlve(kondiosa+hüppeliiges). Ma eelminekord üritasin nende teipidega aga ma ei osanud nendega olla ning üks hetk tundsin, et pole päris minu jaoks see kinesioteip. Seega kõik soovitused on teretulnud ja isegi kui maksab 50€ siis vahetpole-peaasi, et sellest kasu oleks ja ma jälle normaalselt liikuda saaksin, kõige rohkem ma tunnengi puudust sellest, et ma saaksin aktiivselt liikuda, ilma, et peaksin muret tundma oma jalgade pärast. 

Rattaga sõites sellist asja näiteks ei ole. Ainult kõndides , hüpates või jookstes.

Vanasti olin ma korralik jooksumutt, oleks vist siiani kui jalad laseksid. 

a, ma lubasin ka pildi lisada 🙂 Tegelikult on ka hullemaid pilte. 

Need on need pildid mis panid mu vihast uuesti Fitlap-i tegema. Tegelt on ka hullemaid, kus ühe külje pealt näiteks on see peki rant näha. Tegime tüdrukutega pilte, nende Facebook on ilusaid pilte täis. Ma ei ole mitte ühtegi pilti ülesse pannud ja hetkel ei pane ka, sest mulle ei meeldi see inimene kes seal piltide peal on. Ma tunnen, et see ei ole mina või olen ma iseenda välimuselt kõige hullem varjant hetkel. Ma ei suuda ära imestada, et ma olen hetkel selline. 

Võibolla pildid teevad pekid hullemaks kui need tegelikult on. Peeglisse vaadates nii hull nagu ei ole. Poes vahivad ka mehed ja naeratavad flirtivalt. Ma ei tea.. sellesmõttes pilte teen ju ikka ja kui reaalselt ma neid pilte näha ei taha, siis ei ole asi õige. 

 

Pekid siin, pekid seal- pekid iga nurga peal.

Kahe kuu pärast võiks iseenesest miinumum 10% pekki vähem olla.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse