137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

1.päev ( 61 days to go) #lubasinpiltisaitepildi


Nagu ma oma eelmises postituses kirjutasin, siis tahan ma näha mis juhtub inimesega kes teeb 100% toitumis- ja treeningkava 2 kuud järjest. 

Tänasest läheb lahti. 

Millega ma siis alustan: 

Tänu nädalavahetuse grill+friikartulid+alkohol kaalun ma täna hommikul 99.4kg / Fakk, olin ennem minekut juba 96.7kg 

Minu rinnaümbermõõt on täna- 102cm 

Minu talje on – 93cm 

Minu puusad on -108cm 

Reis- 69cm 

Käsi- 37cm 

 

Tegelikult mõni targem võiks mind natukene aidata. Kuna ma tahaks alates tänasest graafikus jälgida mis mu mõõdud teevad , siis kas ma saan ka eelneva kuidagi ära nullida? Endale muidugi kirjutaks üles. Help Help 

 

Emotsioon on mul täna selline, et uudishimu ületab hirmud. Ma tahaks juba näha mis minuga selle 2 kuuga juhtub ja mis minust saab.Hommikul jätkasin sealt kus ennem puhkust pooleli jäi. Kuna mul hakkavad ka naisteasjad, siis tunnen ma, et kõht on täiega punnis ja jube vastik on olla, eks see võibolla andis ka paar kilo juurde ja tegelikult nädalavahetus nii hullusti ei mõjunud. Arvestades, et liikumist oli palju ja ka ujumas sai ikka mitu mitu korda aktiivselt käidud. 

Mõtlesin veel sellepeale, et ma ei hakka ennast tihti kaaluma. Igal esmaspäeval astun ma kaalupeale ja mõõdan ennast ära. Uuendan ka siia aegajalt oma emotsioone ning kaalu ja ilunumbreid. 

 

Ma tahaks küsida tegelikult nende käest kes haigete jalgadega üritavad trenni teha. Milliseid toetusi teie kasutate? Mul hakkavad mingi maa pealt jalad valutama allapoole põlve(kondiosa+hüppeliiges). Ma eelminekord üritasin nende teipidega aga ma ei osanud nendega olla ning üks hetk tundsin, et pole päris minu jaoks see kinesioteip. Seega kõik soovitused on teretulnud ja isegi kui maksab 50€ siis vahetpole-peaasi, et sellest kasu oleks ja ma jälle normaalselt liikuda saaksin, kõige rohkem ma tunnengi puudust sellest, et ma saaksin aktiivselt liikuda, ilma, et peaksin muret tundma oma jalgade pärast. 

Rattaga sõites sellist asja näiteks ei ole. Ainult kõndides , hüpates või jookstes.

Vanasti olin ma korralik jooksumutt, oleks vist siiani kui jalad laseksid. 

a, ma lubasin ka pildi lisada 🙂 Tegelikult on ka hullemaid pilte. 

Need on need pildid mis panid mu vihast uuesti Fitlap-i tegema. Tegelt on ka hullemaid, kus ühe külje pealt näiteks on see peki rant näha. Tegime tüdrukutega pilte, nende Facebook on ilusaid pilte täis. Ma ei ole mitte ühtegi pilti ülesse pannud ja hetkel ei pane ka, sest mulle ei meeldi see inimene kes seal piltide peal on. Ma tunnen, et see ei ole mina või olen ma iseenda välimuselt kõige hullem varjant hetkel. Ma ei suuda ära imestada, et ma olen hetkel selline. 

Võibolla pildid teevad pekid hullemaks kui need tegelikult on. Peeglisse vaadates nii hull nagu ei ole. Poes vahivad ka mehed ja naeratavad flirtivalt. Ma ei tea.. sellesmõttes pilte teen ju ikka ja kui reaalselt ma neid pilte näha ei taha, siis ei ole asi õige. 

 

Pekid siin, pekid seal- pekid iga nurga peal.

Kahe kuu pärast võiks iseenesest miinumum 10% pekki vähem olla.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!2018 - minu aasta.
39322 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen ühe ema ja teise elukaaslane. Sünnitasin 19.aastasel oma esimese lapse , kuid kõik ei läinud päris plaanipäraselt. Stress pani mind sööma ja nüüd ma siin olengi aastaid hiljem ülekaaluline noor naine. Alustasin oma kolmandat teekonda Fitlap-iga ning seekord üritan mitte alla anda.Süüa mulle meeldib ja kirjutada veel rohkem. Hoia pilt peal minu tegemistel, emotsioonidel ja saavutustel!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kirjutan siis natukene Fitlap-ist ka , mis mulje see mulle jätnud on ja miks ma just seda teistele eelistasin. * Sinna saab kaasata kogu pere tänu millele on söögitegemine lihtsam. Pole eraldi toidu tegemist. Ja kõigile on üks ja sama toit, lihtsalt kogused erinevad * Retseptide valik suur *Erinevad toiduained, ei pea ainult riisi või tatart sööma. * Kaal väheneb silmnähtavalt *Toidud on huvitavad

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva