120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Tuunikalapasta


Tegin eile tuunikalapastat. Sulgudes on näha minu asendused. Kasutasin seda, mida kodus oli. Kruupe keetsin 4 päeva tagasi 500g ja jagub vist terveks nädalaks peale paisumist. Panin karbiga külmkappi ja muudkui kaalun sealt endale. 

Koostisosad 

 • Oliiviõli (mina kasutasin kookosrasva)
 • Sibul
 • Küüslauguküüs
 • Täisteramakaronid  (asendasin kruupidega)
 • Parmesani juust (rasva 30%) (asendasin sulajuustuga)
 • Pizza ja pasta kaste (Pomito) 
 • Tuunikalakonserv, veega
 • Konserveeritud mustad oliivid  (panin siblat rohkem)

Ma olen suhteliselt laisk inimene ja eraldi igasugu manti ostma ei lähe. See, et on vaja grammike seda ja grammike toda minu puhul ei kehti. Pakendid poes ei ole 22 grammi ega piimad 0,3 liitrit. Seega ostetud saab toite, mida söövad ka teised pereliikmed ja nii, et midagi raisku ei läheks. Kõige enam vihkan ma toidu ära viskamist, eriti veel selle, mille olen ise oma töö eest saadud rahaga ostnud. Faktist, et paljud ei saa üldse süüa korralikult ärme üldse räägi. 

Igatahes tagasi tulles tuunikalapasta juurde, siis oli see väga hea. Olen hakkanud sööma hulludes kogustes sibulat ja kuna mulle oliivid on täiesti vastu, siis oli asendus lihtne tulema. Parmesani mul ka ei olnud aga sulajuustu küll. Ports oli nii suur, et tegelikult sõin seda kahes osas. Vahepeal lasin esimesel portsul pool tundi allapoole vajuda ja siis sõin edasi. 

Vee joomisega on ikka kehv lugu. No ei taha. Ei maitse. Mul oleks vist vaja seda meeldetuletusega pudelit, mis kisab siis kui pole pikalt joonud. Huvitav, kas see on selline pudel, mis ei jää ennem vait kui jood ka reaalselt mingi koguse. Või on pigem nii, et kallutad ära ja ongi vaikus, ilma et mingit kogust arvestataks. Huvitav teema, peaks lähemalt uurima. 

Hommikuks sõin kodujuustuga munavõid musta seemneleivaga. Olin algul skeptiline, munavõi on ju alati olnud munaVÕI. Segasin kraami kokku ja üllatusin. Maitse oli hea ja koos heeringa ja leivaga sai kõht kenasti täis. Ainus asi, mida ma teeksin edaspidi on see, et sööks seda täiesti külmalt. Hetkel oli muna just keemast tulnud ja kogu kausitäis oli kergelt leige. 

Ahjaa. Panin paika järgmise kolme päeva menüü ja printisin poenimekirja välja. Väga äge! Kuidagi pisikeses kirjas on ainult. Nüüd aga poe poole!

Ajaa. Üks küsimus ka neile  kel pered kaasatud. Kas pereliikmeid lisades ei saagi nende puhul kaalu eesmärki lisada? Mul mees kondikubu ja võiks veidi kaalu kasvatada, aga saab validaainult et kaalu kasvatamine ja vsjoo. Kuidas süsteem siis teab kui palju on soov kasvatada? Ikka nii, et see oleks tervislik ja mõistlik. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mesika
12980 lugemist
Minust

34 aastane

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olen hetkel alustajana Fitlapist täiesti vaimustatud. Eriti sellest suurest retseptivalikust. Huvitav on see, et portsud on suured ja kaal langeb kenasti. Alguses arvasin, et kõht jääb kindlasti tühjaks, aga see oli täiesti vale ettekujutus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

 • Täida ankeet
 • Liitu
 • Hakka kaotama keharasva