137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kukkel ahjus


Hei Fitläpparid

 

Vaatasin just, et olen viimati bloginud üle kolme kuu tagasi. Tegelikult olin tubli. Saavutasin oma algse eesmärgi ja kaotasin 8 kilo. Siis aga toimus elus kardinaalne muutus. Nimelt oli tervis kuidagi kummaline ja kahtlused osutusid tõeks. Test kinnitas, et ootan last. Laps on igati oodatud. Rasedust oli selleks ajaks 5 nädalt. Kuskil nädalakese sain kenasti selle teadmisega elatud kui algas iiveldus ja söömisega oli kõik. Iiveldas hommikust õhtuni ja öösel ka veel. Kaotasin kahe nädalaga veel 4 kilo oma kehakaalust. Arst ütles, et tuleb ikka ette. Mul on see kolmas laps tulemas. Varem ei ole olnud. Igatahes proovisin ära kõik, mis vähegi võimalik. Ole pikali, näri kuivikuid, lutsuta haput kommi, söö vähe ja tihti (sorry ei söö kui niimoodi iiveldad) Ostsin isegi punktmassaažil põhinevad iivelduvastased käevõrud, proovisin ingverit. Effekt vastupidine. 
Umbes samal ajal mõtlesin korra, et kirjutaks siia Fitlapi klienditoe aadressil, et kas saaks konto panna nö stand by peale kuniks tunnen, et suudan taas midagigi alla neelata. Samas arvasin, et no ok nädal või paar, et ma ei hakka tüütama neid. 
Hetkel olen iiveldanud laias laastus 9 nädalat ja kahetsen, et ei kirjutanud. Nimelt on mul see kasutusaeg õe sünnipäevakink mulle ja nüüd niimoodi läheb raisku. 
Ma pole isegi blogisid käinud siin lugemas eriti kuna jutt toidust ajab keerama. 

Hetkel suudan juba paar nädalat veidi funktsioneerida, aga toitumiskava on veel ikka välistatud täiesti. Kui suudan midagi süüa, siis on see siinse söögikava mõistes täielik rämps. Olen tagasi toiduainete (rämpsu) juures, millest olin ligi pool aastat täiesti loobunud ja ei tundnud mingisugust igatsust ka. Loodan, et keegi nüüd ei pahanda, aga toon näite. 
Hommikusöögiks suudan süüa nisujahust juustukukli kuhu vahele panen viilu lastevorsti, tomatit ja kurki. Ja nii nädalaid jutti. Unistan kodujuustumaiusest, mida sõin iga päev. Kodujuustu purk poeletil aga ajab öökima. Joon teed taas valge suhkruga. Vesi ei maitse ja tee on ainus vedelik, mis alla läheb. Väikese erandiga Aura rohelise tee ja virsiku vesi, mis on täielik suhkruhunnik. 

Hetkel on käsil 16. rasedusnädal ja kaal pole ikka veel taastunud raseduseelsele näitajale. Ehk olen omadega miinuses. 
 

Loodan, et isu taastub enne kui kasutusaeg detsembris läbi saab. Hetkel ainult mõttes unistan samal ajal kui järgmine sekund sama unistuste toidu peale öökima ajab. 

Kena septembrit !

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mesika
16547 lugemist
Minust

34 aastane

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olen hetkel alustajana Fitlapist täiesti vaimustatud. Eriti sellest suurest retseptivalikust. Huvitav on see, et portsud on suured ja kaal langeb kenasti. Alguses arvasin, et kõht jääb kindlasti tühjaks, aga see oli täiesti vale ettekujutus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom