120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Hapu olla


Saabus esimene tagasilöök. Võrreldes kolm päeva tagasi saadud tulemustega oli täna hommikul kaalule lisandunud pool kilo. 
Ei ole tore. Oli küll nädalavahetus, aga toidud olid kava järgi. 
Harju veel ära sellega, et muudkui langeb. Vot siis. 

Tegelikult mõtlen, et asi võib olla tingitud kahest asjast. Esiteks sellest, et ma magasin hommikul pikalt ja toiduajad nihkusid teineteisele lähemale. Teiseks on see teatud kuu seis, kus organism möllab. Kuidas Teil? Kas olete täheldanud kaalu lisandumist sel ajal?

Samas kui vaatan sentimeetreid, siis need on vähenenud. Väheneks nad ainult sealt kust vaja. Nagu ma siin kunagi kirjutasin, siis kõige kiiremini saab kannatada rind.  Peaaegu 2 nädalaga on rinnaümbermõõt vähenenud 6 cm!!!! Rinnahoidja hakkab seljas juba loksuma. Selle üle ma kõige õnnelikum ei ole. 
Kõhult on kadunud 7 cm. See on juba toredam. Varsti on kõht ja rind sama ümbermõõduga 😀 Ha-ha Elagu päästerõngad….

Reedel tegin rullbiskviiti. Kuna ma poest mandlijahu ei leidnud, siis tegin riisijahuga. Minu vanaema on mind õpetanud, et biskviit on asi, millega ei saa eksperimenteerida.Seega ei kaalunud fitlapi järgi jahu. Vnaema õpetas, et mõõtmine peab olema väga täpne. Seega 1 muna= 1 spl suhkrut(steviat)= spl jahu(mitte kuhjaga) Just jahu kogus on ülioluline, suhkrut võib olla vähem. 

Tegin 5 munaga ja viga oli selles et taignakiht tuli liiga paks. Minu ahjuplaat kannataks max 3-4 muna koguse välja. Keerata rulli oli raske seda jämedat. Lugesin õpetust netist ja selgus, et peale küpsemist tuleb biskviit teistpidi keerata et peale koorikut ei tuleks ja koheselt seesama küpsetuspaber mis oli all, panna peale, et ei kuivaks ka keeratud pool. Kuna mul tuli veidi koorik peale, siis kreemi sisse ei tahtnud imada, aga valasin seda pärast lihtsalt peale, mis alles oli jäänud. 

Eile õhtul tegin praekartuleid ja vokitud juurvilju. Juurde praadisin peekonit. Lapsed tulid ja naersid, et mis dieettoit see praekartul peekoniga on õhtul kell 7. No kui retsept ei käsiks, siis ei usuks vist ise ka. 

Rohkem hetkel ei lobise. Järgmise korrani!

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mesika
12979 lugemist
Minust

34 aastane

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olen hetkel alustajana Fitlapist täiesti vaimustatud. Eriti sellest suurest retseptivalikust. Huvitav on see, et portsud on suured ja kaal langeb kenasti. Alguses arvasin, et kõht jääb kindlasti tühjaks, aga see oli täiesti vale ettekujutus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva