120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

6 päeva -1,4 kg


Ma ei tea kas kaal on hullks läinud aga just sellist tulemust ma hommikul nägin. Kõhult on kadunud lausa 5 cm. Kokku sentimeetreid kadunud 7 üle keha. Olin muidugi täiesti kahesilmavahele jätnud rinnaümbermõõdu ja käsivarre ümbermõõdu mõõtmise. Rinnaümbermõõt võiks tegelikult samaks jääda. Kahjuks on kogemus see, et esimesena hakkab just sealt kahanema. 

Minu jaoks kõige raskem on hommikusöögi söömine. Praegugi üritan pannkooki endale vägisi sisse ajada. Ei ole harjunud lihtsalt sööma. 
Üks asi, mida ma ei saa jätta on kohv….suhkruga kohv. Valge suhkruga….2 tl tassi kohta. See on minu patt. Tegelikult proovin vähendada kogust vaikselt, varem oli 2,5 tl. Võimalik, et kunagi suudan olla suhkruta kohvi üle ka õnnelik, aga hetkel ma ei suuda endalt seda rõõmu võtta. Hommikukohv on minu päeva algus ja kui see päeva algus on mõru, siis saabki olema mõru. 

Vee joomisega on ka kehvasti. 1 liiter päevas ehk. Kui käin tööl, siis seal on jooksmist ja joon ka sellevõrra rohkem, aga hetkel on puhkus ja no ei ole janu. Samas puhkuse ajal alustamine oli ainuõige tegu. Hirmuga mõtln, et mis saab siis kui puhkus lõppeb ja tööle tuleb naasta. Töö tõttu on söömine täiesti kaootiline. Teen 24-tunniseid valveid ja vahel saab esimest korda alles õhtul süüa. Lisaks need hullud magusakuhjad, mida meile tuuakse. Ja kui mul on šokolaad nina ees, siis ma murdun. Kodus seda probleemi ei ole, ma lihtsalt ei osta magusat. 

Eile tegin kartuliputru perele. Tegin potitäie valmis ja siis kaalusin endale vajaliku portsu välja. Täiesti huvitav on hetkel. Paned taldriku kaalule ja mõtled, et huvitav kui palju see 158 grammi kartuliputru siis on. Ja üllatudes avastad, et päris korralik kogus. 

Veel üks asi, mida olen täheldanud, on see, et magu oleks hakanud nagu kokku tõmbuma. Täiskõhutunne tuleb kiiremini. Varem ma oleks nagu topeltportsu putru söönud ilma silma pilgutamata. Nüüd on see 158 grammi+ kurk ja hapukoor ja lihakild täiesti kõhutäis, mis paneb ägisema. 

Igatahes hetkel on ülitore. Kaal langeb, sentimeetrid kaovad. Hirmuga mõtlen, et ühel hommikul kaal seisab ja tekib pettumus. Samas ega nädalas pea 1,4 kilo on ülihea tulemus. Ma ei saa aru, miks ma varem pole alustanud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mesika
12981 lugemist
Minust

34 aastane

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olen hetkel alustajana Fitlapist täiesti vaimustatud. Eriti sellest suurest retseptivalikust. Huvitav on see, et portsud on suured ja kaal langeb kenasti. Alguses arvasin, et kõht jääb kindlasti tühjaks, aga see oli täiesti vale ettekujutus.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva