129537 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Tagasi teiega


Suvi hakkab tasapisi juba mööda hiilima ning mina alustan taas kava 100%list jälgimist. Alates jaanipäevast pole ma üldiselt kava jälginud, kuid samas hommikusöögid olen söönud enamik vastavalt kavale.  Ma olen nii ära harjunud nende hommikuste suurte portsudega. Terve see suvi on möödunud ringi seigeldes ning ära on käidud nii Kreekas, Lätis, Narva-Jõesuus, Haapsalus kui ka Pärnus. Ma ilmselt polnud valmis selleks, et toit kaasa kokata ning see oleks tekitanud liigset stressi. Aga kes see ikka puhkuse ajal stressata tahab. Selle 1,5 kuuga, mis ma eemal olin on juurde tulnud 2-4 kg, olenevalt millal kaalun. 

Olen nüüd tagasi ning taas lainel. Positiivne üllatus on see, et lisandunud on palju uusi retsepte. Oma eesmärgiks seatud kaalu peaksin saavutama 18.12.2017. Siis ongi hea uuest aastast olla säilitaja. Samas jäin mõtlema, et kui oleksin kavaga suvel jätkanud oleksin juba oma eesmärgi saavutanud. Ma pole pettunud, lihtsalt tundsin, et vajasin puhkust kõigest ning ausaltöelda kulus see täitsa marjaks ära küll. 

Hakkasin taas ujumas ka käima ning ma lausa jumaldan sedaheart! Olles kalade tähtkuju esindaja, tunnen ma end vees olles super hästi. Esimesel paaril päeval taas ujumisega alustades olin küll kuidagi aeglane ja võhmale võttis ka, uskumatu mida järjepidev treening ikka inimesega teeb ning kui kiirelt see tulemus kaob kui lõdvaks lasta. Kuna peagi ootab ees ilmselt Tartust Tallinna kolimine siis olen igati avatud kõikidele soovitustele, mis puudutavad ujulaid ja treeningklubisid. Nimelt sügisest on plaan ka jõusaalis natukene keha vormida. Mul õnnestus mees ka ära rääkida ning sügisest lisandub temagi meie sekka. 

Ma olen tegelikult ammu tahtnud jõusaali minna, aga mul on mingi dilemma ja hirm selle ees, et ma ei oska neid treeningmasinaid kasutada. Ma tean, et tavaliselt on jõusaalides selleks puhuks kindlad inimesed vist olemas, aga no kuidas ma lähen ja küsin? Olen ma oma probleemiga üksi või on sellise hirmuga inimesi veel laugh? Ma olen varasemalt käinud Myfitnessis rühmatreeningutes, kuid alati olen sealt koju naastes ennast halvasti tundnud. Põhjuseks see, et väga suur osa trennis olijatest on piitspeenikesed. Alati ma mõtlen, et neile poleks seda üldse vaja aga samas saan aru, et liigutamine on hea olenemata kehakaalust või väljanägemisest. Võimalik, et mõni on just saavutanud super hea vormi ning varasemalt maadelnud samuti liigse kehakaaluga. 

Varsti räägime jälle, seniks nautige veel suve smiley!
meeeryk
2716 lugemist

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva