120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kuu aega fitlapiga ja -7,3 kg


Tere!

Kuu aega kava järgi toitumist on läbi saanud ning mõtlesin, et jagan teiega oma mõtteid ja saavutusi. Võib-olla alustan esmalt enda tutvustamisega, et oleks teada kellega on tegu. Olen hetkel veel 24 aastane, elan Tartus, töötan pereõena ja õpin Tartu Ülikoolis.  Kuidas ma siis fitlap enda jaoks leidsin?

Kaaluprobleemid, said tegelikult alguse umbes 6 aastat tagasi, kui oma peikaga kokku elama kolisime. Siis oli ikka vaja teha filmiõhtuid, kus snäkkideks olid enamast krõpsud, pitsad ja coca. Te ei kujuta ette ka, mis kartulikrõpsu sõltuvus mul vahepeal oli.  Magusasõber pole ma kunagi eriti olnud, aga no soolased snäkid olid mu nõrkuseks. Üks põhjus, miks kaalu juurde tuli oli ka see, et toitumine oli väga ebaregulaarne ehk siis hommikuti ei söönud, lõuna ajal näksisin midagi ja siis õhtul õgisin. Sõna otseses mõttes õgisin, toidukogused olid meeletud. Lisaks ei olnud absoluutselt viitsimist ise süüa teha ja tihti sõingi valmistoitu. Enne seda olin täiesti normaalkaalus, kuigi olen suhteliselt pikka kasvu (177cm), siis olen vist alati ennast suurena tundnud.

Ühel päeval mul lihtsalt käis peas klõps ära ning mõtlesin,et miks ma endale nii teen? Oma tööga seoses nõustan ma igapäevaselt inimesi, kuidas süüa, mida süüa. Olen näinud neid tagajärgi, mida liigne kehakaal võib põhjustada ja ometigi ei toimetanud ma vastavalt enda teadmistele. Kui mina ei järgi neid nõuandeid, mida ma teistele jagan siis miks nemad peaksid? Ühesõnaga leidsin ma ennast mõtlemast selle üle, et ma peaksin ikka oma patsientidele eeskujuks olema ja kuna fitlapi suur retseptide valik tundus põnev, otsustasingi proovida. Ma ei võta seda kõike kui dieeti, vaid pigem kui suurt elustiilimuutust. Ma õpin taas õigesti toituma ja seda just tänu fitlapile.

Mu toitumine on muutunud täielikult, kuu ajaga on kehakaal vähenenud 7,3 kg võrra ja kehalt kadunud 18,5 cm. See on uskumatu! Ma tean ka seda, et tervislikuks kaalulanguseks seda ei peeta, aga samas mu enesetunne on suurepärane ja eks see ole suuresti alguse asi ka. Aga tõesti, pole vist vähemalt 5 aastat ennast nii hästi tundnud. Energiat on nii palju, et tahaks koguaeg ringi toimetada. Trenni poole pealt olen võtnud rahulikult, alustasin fitlapi poolt pakutava koduse kavaga, kuid paar nädalat tagasi avastasin enda jaoks ujumise. Ujumine mõjub hästi kehale ja samas on nii lõõgastav, mina igatahes tunnen ennast kui kala vees. Võib-olla on asi selles, et olen tähtkujult kalad, heh 😀

Igatahes olen ma püsinud kavas 100% ja teinud kaks patutoidukorda selle kuu aja jooksul.  Eriti isutanud pole, kõht on täis ning kõik toidud on väga maitsvad, isegi elukaaslane kiitis.  Ma olen väga rahul.

Jagan teiega mõningaid toidupilte ka ning järgmises postituses räägin natukene enda lemmikretseptidest.
meeeryk
2393 lugemist

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva