136963 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Väikese koha maainimese elu – kui poest pole mitte midagi osta. 😕


Kavatsen täna poodi minna ja oa-singi salatit teha ing elan väikeses kohas, kus on küll kaks poodi lausa aga valikut nendes minimaalselt. Üsna fustreeriv on mõelda, et kuidas linnainimestel küll veab. Ta läheb poodi, leiab sealt tohutu valiku kõigest kõike.  

Näiteks mulle väga meeldib see maksiköögi kana-tatrasalat aga minu kodukoha AjaOst võib selle saamisest aind unistada (paar kora on õnnestunud osta). Ideaalne lõuna oleks see. Sageli vaat, et pole kurkigi müüa või alles on ainult närakad õunad. Peenematest puuviljadest pole mõtet rääkida. Vahest küll tuuakse sisse aga need kaovad ka kähku. Kõik selle koha elanukud kuradad pidevalt, et midagi pole ja veel hullem kui peaks viies kuupäev olema, siis pole õhtul üldse mõtet poodi minna, sest siis pole sageli leiba ja saiagi alles. No pole nüüe nii väike pood ka aga siiski. Meie õnneks on Konsumi ehitamine pooleli ehk siis sügisest saab loodetavasti laiemat kaubavalikut ja loodetavasti pole midagi kogu aeg otsas.

Võiks ju öelda, et aga mine osta siis linnast oma toit. Jah, linnast saab ka ostetud palju aga reaalsus on see, et ma ei lähe linna nädalas mitu korda. Ja nii peabki leppima kesina valikuga. Paljud retseptid jäävad igapäevaselt nii tegemata 😕

Heh, millest ma räägin. Jätain blogikirjutamise pooeli ja käisin poes ja ülla ülla – kurki ei olnud ja seega jäi mu oa-singi salati tegemine ära. Ka saibi ei olnud. Selle asemel ostsin neljavilja putru, mõned õunad, kodujuustu, salatit ning leiburi täistra rösti (teadmata kas see ikka kindlalt lubatud on aga eeldasin). Midagi saab ikka kokku vaaritatud nendest. Iga päev selle pudru ja muna söömine on kopa ette visanud ausalt öeldes. 

Eks ma olegi juba päris näljane ja lähen vaartitan omale ilmselt neljaviljapudruga midagi. Pole sellega retsepti proovinud tegelikult. Loodan, et pole veel midagi vaja selleks, mida mul pole ja poes ka poleks saada 😕 ja siis inimesed küsivad, miks ma viimane kord toitumiskava järgimise pooeli jätsin. Seekord tahan tõsiselt jätkata aga nagu vägisi on sellised tobedad takistused.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Merlin Russak
11196 lugemist / 2 fänni
Minust

Poole oma elust kaaluga võidelnud...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See töötab! Taskukohased retseptid, väga lai valik toite, lihtsad treeningkavad.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva