129527 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Pulbrijoogiga imeväel peenikeseks – lausa 2 kilo nädalas! 😒 + kuidas kass siiberdas ja blogi kirjutada ei lasknud 😁


Kindlasti on siinsed kaalualandajad näinud FBis või poes sellist toodet, mille nime ma ei hakka nimetama, kuid millest lisan siia pildi. 

Ärge kartke, ma ise jumala eest neid ei ostnud 😀 Mul õde võitis FBki mängu. Sai hunnik pulbreid, joogipudeli ja spordikoti. Noh jah, mis salata, tema on viimane inimene, kes kaalu langetama peaks ja seega ta andis need pulbrid mulle koos selle pudeliga, kuhu saab veega segu valmis šeikida. 

Mainin vahepeal ka ära, mida see võlujook  siis teha lubas. Pildil olev kogus on nädala söök muuseas. Päevas 5x peab siis jooma. Üks pakk sisaldab 112 või 122kcal (sõltub mis maitseline on ). No kuskil 600 kcal päevas siis tuleks  ja sellele see programm ilmselgelt rõhubki, et vaadake kii vähe kaloreid. Reaalselt nagu KOOMAHAIGE vajab päevas 600kcal, et eluliselt olulised organid saaksid töötada. Nii see selleks. 

Lugesin kasutusjuhendi läbi ja see lubas, kuidas nädalaga kaob 2kg 😀 hahah pärast kuskil all pool mainis umbes, et on täiesti ok, kui pärast pulbrijoogi programmi lõppu võtate 2kg juurde. Ühesõnaga 😀 see on võrdne paastumisega aga ma ei saa öelda, et kõht oleks tühi olnud. Ja kaal tuleb ka tagasi.

Appi kass siiberdab nii palju, et ei lase üldse kirjutada mul siin 😀 hõõrutas end nii palju ja kippus sülle. Tükk aega nägin temaga vaeva siin. Isegi hädise uduse pildi sain, sest ta tahtis sellel hetkel nii sõber olla. Nüüd püüab toas seda üht ainust sääske, keda mina kätte ei saanud. Tubli kass!

Nii tagasi põhiteema juurde. Jõin esimesena šokolaadimaitselist. Öähhh väga ebameeldiv. Vanilli maitse oli enam vähem talutav ja kanasupp ka nii ja naa selline. Kokkuvõttes kõik rõvedad aga kui võrrelda, siis üks sai parem olla kui teine. Aa muideks pulbri sisu tuli 200ml veega ää šeikida ehk siis 5x 200ml päevas. Kartsin, et kõht jääb tühjaks aga ei, ei jäänud, sest see sisaldab ilmselt aineid, mis näljatunde ära võtavad. Küll aga hakkasid teised hädad ja üsna kiirelt. Suutsingi päevas kõige rohkem 4x seda ää juua, peale mida oli tunne, et kukun kokku, käed värisesid, pea käis ringi – see oli kohutav. Kokku jõudsingi neid pakke üldse ära juua paari nädala jooksul 19. Alles jäi 16 ja enam kunagi ma seda proovida ka ei kavatse. 

Loomulikult kaalulangust ei toimunud 😐

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Merlin Russak
10077 lugemist / 2 fänni
Minust

Poole oma elust kaaluga võidelnud...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See töötab! Taskukohased retseptid, väga lai valik toite, lihtsad treeningkavad.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva