137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Potipõllumees ehk aknalaual oma värske toidukraami kasvatamine – tšillist sidrunini vol. 3 😊


Nii, mis siis mu taimede arengus on siin mõne päeva jooksul toimunud on? 

Rukkola on pisut rohkem sirgunud (suuremad taimed) aga ka till on  nüüd viimaks võrsunud (väikesed peenikesed võrsed).  Ei jõua ära oodata, millal sealt juba midagi süüa saab 😀 mõnus värske.

 <- sidrun.

Midagi on paari mu sidrunitaimega juhtunud. Kas on see palav päike ära kõrvatanud või üks mul siin pritsis kogemata neid pritsiga,  milles oli teatud põhjustel üks teine aine sees ja prits jäi loputamata 😕. Aga õnneks on tõesti aind paaril taimel see. Ju peab siiski palavate ilmade arvele panema nende lehtede kuivamise. Loodan väga, et see mõni haigus ei ole, sest ma ei tahaks sidruneid kaotada. 

Siit meeldivama uudisega jätkates…..

Panin enne tähele, et mu tšilli pipra taimede osad õied on närbunud ja see tähendab, et nüüd hakkab sinna vili tekkima aegamööda. Head pilti oma kehva nutiseadmega ei saanudki vilja algmest aga ehk teadjamad ja teravama silmaga näevad ise ka ära siit pildilt 😊. Või nagu tähele panna, siis mul tšillisid mitmed kohas maha pandud tegelikult. Ühed taimed on potis ja teised on plast karbis/kastis, kuidas iganes seda nimetada. Sinna said nad selle pärast, et kogemata sai liiga palju külvatud ja kuna nad nii edukalt ka üles tulid, siis põhimõtteliselt iga taim sai võimaluse edasi kasvada. Tegelikult said nad juba külvatud algselt sinna kasti ja sealt istutatud edasi pottidesse ja kastis sai neid lihtsalt harvemalt ühmber istutatud. Nüüd mul ongi seal alles tšilli, rukkola ja till 😀 varem oli seal rohkem taimi koos. 

Kindlasti võib nüüd mõelda, et mida paganat on nii paljude tšillidega üldse peale hakata????? Nooooh mul on mõnes mõttes üsna patused plaanid nendega 😀 loodan ka patuvaba variandi välja töötada, kuid hetkel pole õrna aimugi, et kuidas täpselt. Samas selleks ajaks, kui tšillid ükskord valmis saavad, peaks eelduste kohaselt ma ikka nii mõnegi kilo kaotanud olema. Ning teisalt ma väga terava kraami fänn polegi. Enda jaoks kindlasti teeksin midagi suht mahedat ja mees võib siis saada nii terava, kui sellest tšilli sordist annab üldse välja pigistada.  

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Merlin Russak
11267 lugemist / 2 fänni
Minust

Poole oma elust kaaluga võidelnud...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See töötab! Taskukohased retseptid, väga lai valik toite, lihtsad treeningkavad.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva