137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kui kapp on riideid täis aga midagi selga panna pole – tüüpiline naine või lootus kunagi taas selga mahutada väikseks jäänud riideid? 😕


Esmalt pean vist vabandama kogemata mitme sama pealkirjaga sisu postitamises ja nendes sisu puudumises aga ma ei tea mis juhtus. Käsi korra vääratas, ei tea mida vajutasin ja siis ta juba avaldas nagu ära ka, kuigi sisu pole 😕 kustutada ei oska, otsisin aga polegi nagu varianti. Kui tühjad postitused keegi ära kustutab, siis on hästi 😊

Aga nüüd teema juurde 😊 Oled sa kunagi vaadanud, et kapp on pilgeni täis aga ometi pole miskit selga panna? Küll on põhjuseks, et ühe riidega sai juba eile käidud, teine näitab siit sealt liiga palju pekki välja ja kolmandad riided ei mahu tegelikult enam ammu selga aga mingil kummalisel kombel oled neid juba oma kapis 10 aastat alles hoidnud. Tuleb tuttav ette? No minul igatahes tuleb. 

Aeg ajalt olen südame kõvaks teinud ja kapis suurtühjenduse korraldanud, ometi on mitmed riideesemed selle suutnud üle elada. Näiteks mul on kapis kohe päris nii mõnigi riideese, mida ikkagi ei raatsi kas ära anda või…ära anda 😀 polegi oma riideid minema visanud kui nii mõelda. Ühed, millest ma eriliselt ei taha loobuda on ühed valged kapri teksad, mis on  Türgist ostetud ja seda ma arvan, et julgelt 7 aastat tagasi. Muidugi ma ikka sain neid kanda ka mingi aja. Veel on mul ühed nummid suusapüksid,  mida ma pole mitu aastat juba kanda saanud aga kehvade talvede tõttu on nad nii ehk naa vähekantud 😀 seega jälle ei taha loobuda (suht kallid olid ka). Nii seisab mul ka üks kleit, teksad, särgid kuni pesuni välja. Kas siin võib rolli mängida, et suurel inimesel on niigi keeruline endale riideid leida ja kui kunagi on midagi väga ilusat leitud, siis sellest juba nii sama ei loobu?

Pildil olen ma oma uue kleidiga, mille mõnda aega tagasi sain, kannan seda edukalt ja sellest kleidist oleks mul iroonilisel kombel just siis kahju, kui see mulle suureks jääb 😀 Elan üle selle, mis muud üle jääb. Lohutan end sellega, et mind ootab palju muid uusi ja vanu ilusaid riideid. Paneks selle kleidi täna selga ja läheks sellega tööle, kui nii palav ilm poleks.

Päikest!  

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Merlin Russak
11310 lugemist / 2 fänni
Minust

Poole oma elust kaaluga võidelnud...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See töötab! Taskukohased retseptid, väga lai valik toite, lihtsad treeningkavad.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva