Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kopp hakkab ette tulema õigesti toitumisest. Mida teha? 😑 suvised ahvatlused ja muu.

Söön just klassikalist kodujuustu maapähklitega ja peale võtan pärast ühe õuna. hetkel pole veel õrna aimugi, mida järgmiseks söön. 

Ausalt öeldes kopp on ees juba sellest. Kahju tõdeda aga tahaks teinekord lihtsalt süüa seda, mida tahan. Midagi suvalist ilma kaalumata ja ma ei pea siin seda nädalas korra patutoidukorda silmas. Ma pole tollest sellisel kujul nii ehk naa kunagi kinni pidanud. Ehk siis olen ikka tohutult tervislikumalt toitunud, kui fitlapis patutoidukorra pildi peal on 😀 imestasin tegelikult, et miks selline pilt pandud on. Mõni võib siin hulluda selle peale. See on nagu näitaks alkohoolikule kärakat või narkarile  heroiini 😀. Igatahes…. tahaks lihtsalt toidukordi vahele jätta, tahaks mitte vaaritada nii palju. 

Näiteks poes on hetkel nii ilusaid arbuuse müüa. Mmmmmmmm ma sööks kohe ühe paraja tüki ära ja mitte midagi muud enam sinna juurde ja sellise tüki sööks kohe iga päev 😕 aga ei või. Tahaks ära süüa kobara viinamarju ja seda väga tihti. Maasikaid müüakse ja kuuldavasti Eesti maasikas saab järgmine nädal valmis ja seda hakatakse müüma… no kes ei tahaks karbitäit ilusaid punaseid magusaid maasikaid ära süüa? Mina igatahes tahaks. Herned – varsti on herneste aeg.  Nii mõnusad krõmpsud. Kaunade kaupa ajaks näost sisse. Ja mis veel – värske kartul. Oooo, mis maitsed. Söök kohe nagu vanasti, värske tilli ja kurgi-tomati hapukoore salatiga. Ahh metsmaasikad…vaarikad…põldmarjad…karusmarjad…mustikad. Appiiiiii. Ma arvasin, et suvi just parim aeg kava järgimiseks, sest rohkem liikumist jne aga hetkel tuleb välja, et see saab õudusunenägu olema. Mida teha???

Ainukese asjana, mida lõputult tarbida võib on kokkuvõttes aind igasat kapsad, sibul, paprika, seened, kurk ja tomat ning igasugune maitseroheline 😕 hea meelega söön noid ka jah, eriti kurki ja omakasvatatud tomatit (poe oma ei kõlba kuskile) aga siiski… õnneks pole mul poes peale arbuusi ja viinamarjade erilisi ahvatlusi silma sööbinud veel aga nii, kui suvele mõtlen, siis kohe on ikkagi need maasikad ja muud nämmad hinges…..Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse