137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kopp hakkab ette tulema õigesti toitumisest. Mida teha? 😑 suvised ahvatlused ja muu.


Söön just klassikalist kodujuustu maapähklitega ja peale võtan pärast ühe õuna. hetkel pole veel õrna aimugi, mida järgmiseks söön. 

Ausalt öeldes kopp on ees juba sellest. Kahju tõdeda aga tahaks teinekord lihtsalt süüa seda, mida tahan. Midagi suvalist ilma kaalumata ja ma ei pea siin seda nädalas korra patutoidukorda silmas. Ma pole tollest sellisel kujul nii ehk naa kunagi kinni pidanud. Ehk siis olen ikka tohutult tervislikumalt toitunud, kui fitlapis patutoidukorra pildi peal on 😀 imestasin tegelikult, et miks selline pilt pandud on. Mõni võib siin hulluda selle peale. See on nagu näitaks alkohoolikule kärakat või narkarile  heroiini 😀. Igatahes…. tahaks lihtsalt toidukordi vahele jätta, tahaks mitte vaaritada nii palju. 

Näiteks poes on hetkel nii ilusaid arbuuse müüa. Mmmmmmmm ma sööks kohe ühe paraja tüki ära ja mitte midagi muud enam sinna juurde ja sellise tüki sööks kohe iga päev 😕 aga ei või. Tahaks ära süüa kobara viinamarju ja seda väga tihti. Maasikaid müüakse ja kuuldavasti Eesti maasikas saab järgmine nädal valmis ja seda hakatakse müüma… no kes ei tahaks karbitäit ilusaid punaseid magusaid maasikaid ära süüa? Mina igatahes tahaks. Herned – varsti on herneste aeg.  Nii mõnusad krõmpsud. Kaunade kaupa ajaks näost sisse. Ja mis veel – värske kartul. Oooo, mis maitsed. Söök kohe nagu vanasti, värske tilli ja kurgi-tomati hapukoore salatiga. Ahh metsmaasikad…vaarikad…põldmarjad…karusmarjad…mustikad. Appiiiiii. Ma arvasin, et suvi just parim aeg kava järgimiseks, sest rohkem liikumist jne aga hetkel tuleb välja, et see saab õudusunenägu olema. Mida teha???

Ainukese asjana, mida lõputult tarbida võib on kokkuvõttes aind igasat kapsad, sibul, paprika, seened, kurk ja tomat ning igasugune maitseroheline 😕 hea meelega söön noid ka jah, eriti kurki ja omakasvatatud tomatit (poe oma ei kõlba kuskile) aga siiski… õnneks pole mul poes peale arbuusi ja viinamarjade erilisi ahvatlusi silma sööbinud veel aga nii, kui suvele mõtlen, siis kohe on ikkagi need maasikad ja muud nämmad hinges…..

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Merlin Russak
11295 lugemist / 2 fänni
Minust

Poole oma elust kaaluga võidelnud...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

See töötab! Taskukohased retseptid, väga lai valik toite, lihtsad treeningkavad.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva