Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaalulanguse kuu kokkuvõte – vähem kui lootsin. Mille arvele see panna? 😕

 Pühapäeval saab kuu aega täis, kui taas alustasin kaalulangetamisega. Viimane kord läks mul isegi päris hästi. Kuskil -6 kilo sai maha. Kahjuks ei paistnud see kuskist otsast välja ja ajaga kogunest kaalu tagasi ka. Samuti eelmisel korral sai edukam oldud selles asjas. Kuuga sain -4 kilo kenasti maha. Seekord jään vanadel tulemustele alla 😕.

Hommikul näitas kaal kaotust -2,9 kilo. Pühapäevani on veel aega õnneks. Vast tuleb ikka -3kg ära. 

Läks see vast selle nahka, et ma kipun vanade harjumuste külge liiast jääma. Mitte, et patustaks tohutult ja sööks ikka seda, mida hing ihaldab, vaid just vastupidi – ei söögi, ebaregulaarsed vahed, vähem toidukordi kui peaks. Ülesöömisega pole erilsi probleeme olnud ja toit pole minu jaoks kunagi see niiöelda lohutustoit olnud. Eks patustamist ikka olnud jah. Näiteks kinos popkorni ja jooki täita ühe korra sai võetud ning pärast seda veel aasia restorani ka mindud. Palava ilmaga mõned jäätised söödud. Ebatäiuslikud retseptid – omleti sisse sinki ega midagi ei pane või ei söö seemneleiba kõrvale või ei pane lisandeid. Isegi seda juhtunud, et olegi millegist süüa teha, kell on palju ja nälgida ei saa ehk siis olemasolevast miskit kokku vaaritatud. 😕Õnneks saan öelda, et enamuse nädalast toitun korralikult. Mingeid kiireid hetki ikka on ka ette tulnud, kus polegi kas võimalik süüa või pole aega selleks piisavalt. 

Loodan suvisele perioodile,  mil inimorganism ei taha juba loomulikul kombel endale rasva koguda. Suurem vee tarbimine ja rohkem liigutamist. Aga kokkuvõttes on vähemalt kaal langenud 😀 et ikka midagi positiivset on ka selles loos. Muidugi jätkan kavaga. Eks ka see ole positiivne, kui uuel kuul ka vähemalt sama palju kaotan, kui see kuu. Aeglane progress aga vähemalt kaal ikka langeb, mitte ei kogune tagasi. Kahjuks tähendaks see seda, et oma vaheeesmärgi saavutaksin ma alles kahe kuu pärast. Muidu lootsin selle kokkuvõtte eelmise ja selle kuu vältel saavutada. 

Aga hoidgem päid püsti 😀 minge päevitage oma iga päevaga vähenevat pekki pruuniks, sest ilmaennustus paneb ikka täitsa mäda – pole täna mingit 19C sisemaal. Sama 27C mis eilegi. Homset ei tea muidugi ette.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse