Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

“Dramatic effect” ühe päevaga!

Ahoi! 

Suvi on olnud seltsielu ja kaalupuhkuse poolest vägev! Minu esialgne plaan nädalavahetused fitlap-looderdada ja nädala sees akuraatselt kava järgida läks loomulikult vett vedama — sõin ja jõin kõike, mida nägin ja soovisin, kellaaegu ei jälginud, sporti ei teinud. Juurde tuli siis kolme kuuga täpselt +4,5 kg. See teeks siis jämedate arvutuste kohaselt aastaperspektiivis… hmmm … + 18 kg :-O Päris hull 😀 

Igatahes. Eile alustasin tõsiselt "kolmandat korda" peale suvepuhkust taas enda kavasse integreerimisega.

Esimene kord lõppes kavajärgimine peale esimese päeva lõunasööki, kui märkasin ennast  taas tööjuures kätt kommikausi poole sirutamas ja ei saanud arugi, kuidas umbes kolm "Mesikäppa" nagu iseenesest olid kõhtu kadunud. No ja kolmanda juures läheb sageli juba lugemine ka sassi – – siis kärtsutad tühjad paberid ruttu pihku ja prükkarisse, et ei ise ega teised näeks, kui palju neid sel korral söödud komme siis tegelikult oli — säärane "jaanalinnuefekt" aitab tõepoolest veidi tekkivat süütunnet leevendada 😀 Ja õhtul loomulikult sõin aga jälle kõike, mida nägin ja soovisin, niipalju, kui soovisin või seda oli jnejne 🙂

Teine kord pidasin peaaegu õhtuni vastu…ja siis tuli Musu oma paganama turult ostetud 5 kg ploomidega, mis olid nii suured, mahlased ja lausa  karjusid korvis:" Söö meid! Hästi palju! Me oleme NII head!"

Oeh.. olid küll ikka megahead 😀 Ja sinna peale tuli veel kiluleiva isu jnejne 😛 

Eilsest olen suutnud siis kava jälgida. Tänane päev pole veel õhtus küll, aga tunne on küll, et pean kenasti vastu!

Ja teate miks?!

Täna hommikul olin TERVELT 1,1 kg kergem kui eile hommikul — DRAMAATILINE EFEKT AINULT 1 PÄEVA KAVA JÄRGIMISEGA, eksoleju!!! (kui väljenduda nii, nagu igasugused juuksepaksendus- ja pekivähendustabletid end reklaamivad oma kuulutustes)

 Seega minu järeldus on, et fitlapi puhkus on ainult tõeliselt tahtekindlatele inimestele. Ja mida pikem see puhkus on, seda keerulisem on tagasi kavasse saada.

Minu soovitus samas on, et ei ole aga paremat "kicki" kavasse tagasi integreerumiseks, kui võtta süda rindu – kaaluda ennast hommikul, olenemata, mida see kaal siis ka Sulle ei näitaks – ja vähemalt see esimene päev järgmise hommiku kaalumiseni vastu pidada ja taas see ammu meelest läinud "esimese kaalulangetuspäeva" efekti maitse uuesti suhu saada! 😉

PS! Võibolla mõnda Teist  huvitab, kuidas suvi mu sõbranna Annel läinud on (tema edust saablugeda mu vanadest postitustest)? Temal oli suveplaan siiski kava järgida, kuid parim, mida ta suutis, oli see,  mida mina algselt suveks planeerisin: nädala sees hoida kavasse ja nädalavahetusel võtta vabalt. Temal tuli suvega juurde tuli 500 g ja ta ise üteb, et see pidi olema ainult korraks tualetiskäimise küsimus 😛 😀 Samas on ka tema millegipärast hoidmas järjest rohkem rangemat joont kava järgimisel 😉 Huvitav küll, miks… ?! 

Tereminemast Fitläpiga sügisesse!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse