137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Seisak


Oehhh, juba 5 päeva üks ja sama number kaalul. Lubasin küll endale pühapäeval, et käin korra nädalas kaalul aga oh seda kärsitust… No tahaks kohe kiireid tulemusi. Olen siin olnud natuke üle nädala ja läinud on 1,8kg. No täitsa ilus number ju aga virisema paneb see, et kõik see läks esimese 3 päevaga ja edasi on nagu suur stop märk ees. Vaatan paar päeva veel ja siis hakkan muutma miskit. Miskit siis trenni näol. Ei tea veel mida ja mille arvelt. Seni lootsin, et trennina piisab mu 10km pikkustest jalutuskäikudest aga tundub, et siiski mitte.

Toitumiskavast olen piinliku täpsusega kinni pidanud aga trenniga on jah nii, et käin lapsega jalutamas ca 10km päevas (mõni km siia-sinna- eile 12,6 ja üleile vaid 7,8km aga keskmine nädala lõikes jääb 10 ringi) ja paar korda nädalas olen katsetanud ka erinevaid võimlemisi kuhu saan lapse kaasata. Ta nimelt mul viimasel ajal väga niu-niu. Viimaste päevade virinale lisandus täna öösel ka nohu mis ei lasknud tal piimapudelit tühjendada ja seega olen samahästi kui magamata. Kaanin kanget kohvi, et üleval püsida ja keha on stresis. Kange tahtmine on toiduga patustada ja sealt lohutust ning energiat ammutada. Aga ei, hetkel suudan veel näppe eemal hoida kapil vedelevast Toffifee karbist. Naljakas kuidas maiustustele hakkab tekkima nägu ning nende suu hõiskab: Söö mind! Isegi Hippi beebiküpsised tunduvad nii isuäratavad. Ja siis veel see hästi lõhnav enam-vähem kodune suitsuvorst külmikus mis seisab kuna ma ei ole leidnud ühtegi retsepti kus seda kasutada saaks. Ilmselt ei olegi sellist rammusat pommi siin nimekirjas ja jube kahju on lasta raisku. Pean vist vorsti õlale viskama ja kellegile ära viima, et ei ahvatleks siin ja lihtsalt raisku ei läheks.

Eile oli lõpuks Rimisse juurde tulnud seda Fast pannaka pudi juurde tulnud ja ostsin mõned pakid. Sokutan mingi päev kavasse ja proovin ära. Muudkui loen kuidas seda siin kiidetakse ja uudishimu torgib tagumikust juba. Sama oli ka selle Maksiköögi tatra kraamiga. Proovisin selle ka ära mingi päev lõunaks. Menüü andis koguseks 351g vms aga see tundus nii üüratu kogus, et ostsin 300g karbikese ja sellest jäi ka üle. Maitse poolelt: valmistoidu kohta täitsa hea aga koduse kraamiga ei anna võrreldagi. Peakski uurima, et kas retseptides on miskit sarnast kodus valmistamiseks ka. 

Päikselist kevadpäeva, ma lähen oma lõunase wrapi jaoks ettevalmistusi tegema. cheeky

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mina Lihtsalt
3813 lugemist
Minust

Olen 29 aastane naine, kes võttis rasedusega 30kg juurde. Neist kg on hetke seisuga vaja veel 17kg alla võtta.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap just eriti oma laia retsepti valiku pärast ning muidugi toetav FB grupp annab kõvasti motti juurde.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva