Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Teekond Fitlapini :)

Hei Toredad Fitlapitajad 🙂

 

Jätkaks pisut oma teekonnast Fitlapini … Viimati jäi mu lugu pooleli oma eksmehe lahukuminekuga .

Sellest ajast olen ma hakanud/üritand oma kehakaaluga tõsisemalt tegeleda. Peale suhte purunemist oli raske/valus ilmselt enamus teab, mis tunne see on . Esimesed nädalad oli väga raske , kuniks ma ühel hommikul peeglisse vaatasin ja ütlesin endale , et nii enam jätkuda ei saa.ÄRA otsi vabandusi Merit ja alusta juba täna.

Võtsin siis arvuti sülle ja kirjutasin ühele tuntud ja tunnustatud toitumiskava koostajale oma soovist tellida temalt toitumiskava. Ootasin 3 pikka nädalat oma kava ja lõpuks see käes oligi .

Alustasin koheselt kava täitmist ja muidugi olid väga suured tulemused juba 1,5 kuuga -17,5 kg . Minu õnn oli piiritu ja keha niipalju kergust täis . Kulutasin iga kommikul jõusaali ja tegin ka kodus trenni , sest mul lihtsalt oli üksi olles ju niipalju aega ja ei pidanud kellegi teisega arvestama .

Natuke ka kavast ja sellest miks ma seda jätkata ei suutnud .

Kava muutus nii imalaks , et ma ei suutnud enam iga päev sama asja sisse ajada . 1,5 kuud iga päev sama söök ja jook. Lõpuks hakkas nii vastu , et ma ei suutnud enam ahvatlusestest kõrvale hiilida. Samuti oli pettumus ja minule üllatus , et kavad on kõigile enamasti samad , sest kõik tuttavad , kes samuti tellisid said sama kava ainult pisikeste muudatustega kogustes .

Loomulikult kava toimis hästi ja kaal alanes aga nagu siinsed Fitlapitajad teavad kindlasti siis sa lihtsalt ei suuda sama toitu iga päev süüa .

Muidugi sai ka komistuseks tookord see , et leidsin oma tänase elukaaslase ja poja isa .

Sai hakatud ringi liikuma ja kaunid õhtud veini saatel jne, jne . Ja ajapikku minu -17,5 kg hakkas jälle kaduma .

Siis kui jälle kaalule astudes märkasin, et jälle on need tohutud kilogrammid tagasi siis olin jälle löödud .

Nooo läks natuke aega edasi sain ma taas positiivse rasedustesti ja ka seekord ei olnud meie õnn pikk 23 nädalal toimus järiekordene katkemine .

Peale seda olin ma esimest korda oma elus nii stressis ja depresioonis. Sain 4 kuud haiguslehte ja kodus olles ei teinud ma muud kui sõin ja vaatasin telekat , sõin ja vaatasin telekat …. Mul ei olnud tahtmist mitte midagi teha ega kuhugile minna .

Ja siis ühel hommikul sattusin ma kaalule ja kui ma nägin mida ma juba 2 haiguslehe kuuga olen oma kehale korjanud siis  oli selge , et sellel tuleb lõpp teha ja elu tuleb edasi elada .. (Ja edasi aitas minna teadmine , et minu probleemile oli haiglast leitud lahendus ja jäi oodata ainult , kui saan aja ja saan vajaliku operatsiooni).

Algselt tellisin jälle teise tuntud ja tunnustatud toitumiskava ja avastasin endale Jumping trenni ja kõik toimis. Kaotasin oma kehalt mõne kuuga -15kg. Lisaks sõitsin palju rattaga ja liikusin rohkem ja tagasi tööle naasedes olin ma jälle oma vormis tagasi 🙂

Jumpingut tegin ma edasi tõsiselt aga see toitumiskava hakkas taas mul hääbuma , sest seda oli kuidagi keeruline jälgida sest kava oli koostatud natuke keeruliselt.

Mõne kuu möödudes jõudis minuni 3 toitumiskava aga seekord oli see äpina ja samuti väga tuntud ja paljude seas armastust kogunud Orgu äpp .  Olin mõnda aega kirglik Orgutaja aga siis , kui avastasin , et minu elu koosneb tööst , trennist ja toidu tegemisest siis tundsin , et see on natuke liig . Mul ei olnud aega isegi maha istuda ja lihtsalt olla , sest koguaeg oli õhtu sisustatud kokkamisega .

Ma vahepeal elasingi õhtuti köögis põhimõtteliselt .

Sellega läks ka minu järiekordene toitumiskava jälgimine lörri . Ja alles jäi ainult trenn .

Nonii nüüd on viinud minu teekond aina lähemale Fitlapini aga jätan selle juba järgmisesse postitusse .

Loodan , et kellegile meeldib minu lugu lugeda ja ootab isegi järgmist postitust 🙂

Igaljuhul suur kummardus lugejatele ja mõnusat kevade jätku kõigile fitlapitajatele 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod