Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Minu stressitekitaja!

Mai vs September

Tere taas kõigile peale pikka , pikka aega 🙂

Tunnistan kohe üles , et vahepeal oli raskusi kavas püsimisega , sest nii paljulihtsalt toimus . Augusti keskel oli reis , kus sai pisut patustatud aga nende lisa kilodega olen ammu juba toime tulnud siis oli kolimine , kus toidu tegemine oli raskendatud aga okei nüüd olen tagasi reel ja juba esimeste päevadega toimuvad muutused 🙂 Super !

Viimati ma mäletan , et tahtsin rääkida selles , et minus meeletut stressi tekidab kaalu alandades või noh sellist kava jälgides .

Kui ma Fitlapi enda jaoks avastasin siis esimese asjana otsisin üles edulood . Oiii kuidas mulle meeldib neid lugeda ja need pildid saavutustest need lihtsalt on nii ägeda . Ma arvan , et ma olen kõik mitu korda läbi lugenud ja sada korda neid pilte imetlenud.

Aga vat sealt isiklikult minu stress alguse sai . Kuidas ? Kohe seletan . Ma tahtsin olla kohe sama hea kui nemad seal piltidel ja kui vaatasin neid tulemusi mida mõni on suutnud saavutada näiteks : 3kuuga siis võtsin oma peas sama eesmärgi ja ma ei tahtnud endale teadvustada , et me kõik oleme erinevad ja kõigil toimib see erinevalt .

Ühel hommikul avastasin end nutmas , sest mu kaal oli ootamatult 2 kg tõusnud . Hiljem rahunedes mõtlesin , et mis toimub miks ma seda nii läbi elan ja siis sain aru , et mõtlen sellel liiga palju . Mõtlen liiga palju sellele mida loen ja liiga palju võrdlen ennast teistega ja piitsutan ennast liiga karmilt .

Peale seda lõpetasin edulugude lugemise ja tegin endale selgeks , et mina olen mina ja ajan vaikselt lihtsalt oma joont ja olen juba tubli olnud , sest -15,5 kg on juba saavutatud ja üritan selle üle uhke olla . Lisasin algusesse ka ühe pildi millelt juba ka veidke paistab muutusi just kõhu piirkonnas .

Selle postitusega tahan uutele Fitlapitajatele nõu anda kellel võib sama asi juhtuda , et ärge olge enda vastu liiga karmid ja ärge üritage olla teiste moodi vaid võtke seda lihtsalt , kui mõnusat toitumise abistajat mille suureks plussiks on hunnik kaotaud kilosid 🙂

Nüüd lähi päevadel ma ennast mõõta pole jõudnud ja kaaluda ma ei saa , sest mu kaal plahvatas nugas kildudeks ja otsustasin , et ma sellel kuul kaalu endale ei osta siis on üllatus vb suurem kui järgmisel kuul oma kaotatud kilosid näen 🙂

Loodan , et teile kes minu postitusi viitsivad lugeda see meeldib ja kui võimalus avaneb siis istun jälle arvuti taha ja kirjutan kuidas mu läheb .

Seniks kaunist Sügist ja Fitlapitame koos edasi 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod