Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Olen emotsionaalseks sööjaks muutunud

Tsauki

Kijutasin siia vist umbes 2 nädalat tagasi, et hakkan suure hurraaga jälle kava jälgima…. Noh, iga hommik alustan. Aga õhtupoole ei taha asi välja tulla angry angry angry

Kui võtan oma siinse päeviku ette, siis hakkasin nö korralikuks 4.septembril. Ja tänaseni on siia kogunenud juba 4 päeva, mil ma kava pole jälginud!!! Ehk siis hommik ja lõuna pon kavasse, sealt edasi on kõik  p….s . Ja mõlemad reeded ja laupäev. Ja ikka korralikult on patustatud. Pizzad, moosisaiad (ok, -sepikud), tööjuures on komm(id) põske hüpanud, tortilla krõpse ostsin lastele. Jummala head olid, juustuomad. Et pool pakki hävitasin ise ära… Shokolaadiküpsisieid nosisin raamatu lugemise kõrvale. Ja nii ta lappama läkski.

ÕNNEKS – pühapäeviti suudan ma end jälle käsile võtta. Aga raske on. Väga raske sad  Ma ei tea..varem pole nagu raskusi olnud. Olen suutnud ka 5kuud jutti korralik olla(enne Fitlapi aega). Kaal muidugi langes ka imeliselt siis. 
Aga miks nüüd aasta aastasse see nii raske peab olema  frown
 

Ma olen alati olnud veendunud, et ma pole emotsionaalne sööja. Aga mida rohkem ma nüüd oma käitumismustritele mõtlen, pean oma arvamust muutma. Aga vb olla olengi ma selliseks nüüd hiljuti muutunud? surprise
Ja väike pisiasi (muidugi negatiivne) paneb mind sööma.
Näiteks ootasin ma ühte telefonikõnet, mis oli minu jaoks vääga oluline wink Ja mida kauem ma ootasin, seda närvilisemaks ma läksin. Ja seda tühjemaks läks ka kõht… Ja siis haarad lõpuks mingi kräpi hambusse. Ja oled kogu maailma peale tige…nii selle helistaja peale, aga kõige rohkem enda peale.

Kuna mul eraelus toimub hetkel palju uut, siis ma ei imesta, et ma mõnel päeval lihtsalt sööma kukun. Kõige hullem oli vist laupäeval, kus isu oli nii meeletu, aga kodus polnud midagi, millega seda isu rahuldada. Närisin nii lillkapsast kui porgandit, dippikastme tegin juurde 10% hapukoorega. Lõpuks tegin 4viljaküpsiseid. Vähemalt kavast, eksole 😛  Ainuke patt oli see, et pistsin igasse küpsisesse ka 2 shokolaaditükikest. Vähemalt oli tumeshokolaad laugh Aga head tulid. Ei teinud proteiinipulbriga, vaid kodujuustu asendusega. Proteiinpulbriga tulid imeliku maitsega, et isegi lapsed ei söönud neid. Nüüd aga pugisime võidu neid.

Ainuke asi, millega ma jälle ennast õigustada suudan on see, et trenni olen ma ikka korralikult jõudnud yes  Nii sügavasse söömisorgiasse ma pole laskunud, et trenni enam minna ei viitsiks. Paraku on elu näidanud, et need söömised ja trenniskäimised on omavahel mul väga tugevalt seotud.

Aga mis siis ikka. Üritame see nädal siis uuesti 🙂 Kaalu peale ma muidugi täna ei astunud. Homme teen selle ära. aga ei loodagi sealt miinust kohata sad 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse