137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Back on track :)


Hei hopsti!!!

Viimane postitus oli mul 7.juuli . OMG – kas tõesti nii ammu frown

Vahepeal on muidugi meeletult palju juhtunud… wink Et ei teagi, millest alustada.

Ok..alustame ikka sellest põhilisemast – kaalust.

Ei ole olnud kavas. No vahepeal olen, siis jälle libastun. Ei jaksa ennast ohjeldada ka kogu aeg. Nahaks elu niisama ka nautida. Veini ja magusaga cheeky

Selle suve madalaima kaalunumbri saavutasin 27.juuni – 67,4kg. Eesmärk mul siis 66kg.
Juuli alguses oli mul 2nädalat puhkust. Algas kõik ilusti (st kavas), aga siis läks lappama suvilas olles. Ja kui mul lappab, siis 100ga crying 

Siis sai jälle tööl käinud. Sellega on se positiivne asi, et siis elu rutiinne, ja mulle väga meeldib see. Hommikusöögi ja lõuna teen tööle kaasa. Koju jõudses HÕ vahepalana. Siis trenni. Ja siis õhtusöök.

Ja siis saabus august indecision 4augusti õhtul hakkas pull pihta. 5ndal olid suvepäevad ja siishakkas neid üritusi ja veinitamise tulema nagu seeni peale vihma. Ja no kui mina juba kuskile laua taha istun, siis suu ainult käib frown  Mõnel päeval suutsin jälle kavas olla. Ja teinekord olin päev otsa kavas, ja sii sõhtul saabus meeletu nälg. Ja millegi pärast oli just sepikuisu (saia mul kodus ple). Moosiga, meega, sulatatud juustuga. Oeh. Jube jube. Hommikul alustasin jälle kavaga, ja õhtul läks jälle lappama. Ainus positiivne asi oli see, et trennis käisin ma ikka edasi.

Nüüd esmaspäeval – otsustasin, et nii enam ei saa. Päästerõngas jälle tagasi. Kintsud teksades pigistavad. Ja 22sept peole minek. Seal tahaks ikka vormis tagasi olla.

Seega – 4.sept hommikuks oli mu kaalunumber tõusnud 74kg peale angry angry angry  Täna hommikul oli 72,7kg surprise
Eesmärk hetkel 67,0k (178cm pikkust) . Ma  siin vahepeal vaadanud, et selle paari kiloga on keha küll natuke kenam ja naiselikum. Aga siiski – ma ei tunne ennast enesekindlana hetkel. Rasv enamjaolt kogunenud siiski kõhule, ja no ei meeldi mulle see kui kummardudes selline mõnus volt ette tekib. Uiiii.

Njah..mul oli plaanis augustis-septembris kehaanalüüsi tehema minna..a. selle kogutud 6kg ei lähe ma midagi tegema. Mul pole seda suurenenud rasva% vaja näha frown

Trennidest ikka mu lemmikud jõutrennid – ringtreening ja Bodypump. 4-5x nädalas.
Tahaks joogasse ka jõuda vähemalt 1x nädalas…a kuna mu eraelus toimunud muutused, siis ma laste kõrvalt vist sinna ei jõua. Ja kodus ei meeldi taielda…

Vaatame nüüd kui ruttu ma oma suvise kaalu tagasi saan. FL annab kuupäevaks oktoober 29. Tahaks rutem cheeky

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Merilind
21516 lugemist / 5 fänni
Minust

Kinnisidee saada kätte 67kg (pikkus 178cm). Tegelikult aga soov rasva% saada 20ni. Hiljutine kaalutõus rikkus kõik ilusa ära. Seega üritan Fitlapgiga end taaskord vormi saada. Jäänud alandada veel u 7kg.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on imeline - kõik on lubatud, toidud on väga maitsvad, üksluisust ei saa tekkida, kuna kõik toiduained on asendatavad. Menüü hulgast saad valida retsepte, mis on eriti suured ja kõhtu täitvad. Ja minule on väga oluline - ma ei veeda köögis tunde toitu vaaritades, aega kulub 20 min maksimaalselt.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva