Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Kõige hullem asi on väsimus

Tere.

Mõtlesin, et tulen ja teen alguse ka enda blogidega siin.

Seekord tuleb vist enam jaolt selline mossi tujuline postitus. 

Alustame algusest ehk siis täna vara hommikust.

Täna vara hommikul 6:30 äratas mind üles mingi häiriv heli mis tuli õuest. Pidin ju teada saama kust see müra tuleb mis mind kõige magusama une pealt ülesse ajas. Ma elutsen ühe vana koolimaja kiires ja see müra tuli sealt. Siis meenus, ettäna pidi seal hoones olema sõjaväe õppused. Eks nad tegid siis mingeid ettevalmistusi. Läksin küll uuesti tagasi voodisse aga enam magama ei jäänud. Pikutasin seni kuni äratuskell 7:30 äratama hakkas. Mikd nii vara- ma pean lihtsalt täna teises tallinna otsas tööl olema.

Hommikul sõin ilusti putru kohupiimaga ja jõin kõrvale kohvi. Seni ajani oli kõik korras.

Kui tööle jõudsin tundsin et väsinud olen ma. Täna on mul selle nädala 6es tööpäev. Mingi aeg hakkas kiusama aga häiriv magusa isu. Üritasin vett juua – see ei aidanud. Üritasin lõunat süüa milleks oli pizza – see ka ei võtnud isu ära. Mõtlesin siis, et söön siis hiliseõhtusöögi ka kohe ära ja nii teging. Aga ikka piinab mind see kohutav magusa isu. Töökoht on mul kaubanduskeskuse juures ja hea võimalus oleks head paremat osta ning nahka panna aga siiani veel võitlen iseendaga.

Loodan sisimas et võidan magusaisuga selle võistluse aga eks päev näitab. Päev on veel ees pikk- umbes 6.5h tuleb veel tööl olla. 

Aegajalt soiun elukaaslasele kirjades et tahaks puhata ja magusat.

Nii et kellel võimalik siis puhake end ikka ilusti välja. Väsimus on meie üks suur vaenlane.

Tänaseks aitab!

Päikest kõigile

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod