143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

2 päev Fitlapiga


Nagu väga paljud teised veidi ülekaalulised inimesed, lubasin ka mina ühe uue aasta lubadusena, et võtan kaalust alla ja hakkan rohkem trenni tegema ning muudan oma toitumist tervislikumaks. Üleeile õhtul otsustasin, et liitun Fitlapiga, sest kõik räägivad selle positiivsest mõjust ja need edulood, mida lugenud olen, need tõstavad ikka natuke motivatsiooni küll.

Täna on minu teine päev Fitlap´i kasutades. Tegin hommikul toitumiskava järgi esimest korda süüa- omletti kodujuustuga ning magustoiduks üks puuvili. Üllatus oli päris suur kui peale omleti söömist oli kõht juba täis ja kodus olev õun ei tahtnudki väga kõhtu mahtuda.

Kahjuks olen ma sedatüüpi inimene, kes tahab näha tulemust nüüd ja kohe ning kui seda ei märka, siis on motivatsioon kadunud ning nh.. üleüldse tahaks rämpsu süüa ja limonaadi juua jne, aga nii natuke on mul veel tahtmist sees, et neid poest mitte osta…

Loodan väga, et suudan kavas püsida ning jõuda oma ihaldatud kaaluni…
Merili
311 lugemist


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom