Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

2 päev Fitlapiga

Nagu väga paljud teised veidi ülekaalulised inimesed, lubasin ka mina ühe uue aasta lubadusena, et võtan kaalust alla ja hakkan rohkem trenni tegema ning muudan oma toitumist tervislikumaks. Üleeile õhtul otsustasin, et liitun Fitlapiga, sest kõik räägivad selle positiivsest mõjust ja need edulood, mida lugenud olen, need tõstavad ikka natuke motivatsiooni küll.

Täna on minu teine päev Fitlap´i kasutades. Tegin hommikul toitumiskava järgi esimest korda süüa- omletti kodujuustuga ning magustoiduks üks puuvili. Üllatus oli päris suur kui peale omleti söömist oli kõht juba täis ja kodus olev õun ei tahtnudki väga kõhtu mahtuda.

Kahjuks olen ma sedatüüpi inimene, kes tahab näha tulemust nüüd ja kohe ning kui seda ei märka, siis on motivatsioon kadunud ning nh.. üleüldse tahaks rämpsu süüa ja limonaadi juua jne, aga nii natuke on mul veel tahtmist sees, et neid poest mitte osta…

Loodan väga, et suudan kavas püsida ning jõuda oma ihaldatud kaaluni…Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod