Toitumiskava 3 pÀevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Uued Fitlapi koogid

Tere kõigile!

Minu viimasest postitusest pisut liiga palju möödas, viimane aeg midagi kirjutada. Oli kuidagi liiga kiire nädal. Sai pealinnas käidud ja söödud natuke rämpsumat toitu ka tervisliku kõrvale. Jah kaal tõsusis: reedel eelmine nädal kaalusin 105 enne kui tulin tallinnasse ja kui tagasi nüüd esmaspäeval tulin oli see 107,2 kg aga juba neljapäeva hommikuks oli see uuesti 105,5kg seega see kava on väga efektiivne! 

Enne naistepäeva tuli tore kauaoodatud uudis: Fitlapi kohupiima ning Fitlapi mango koogid Eesti Leivatööstuselt on müügis. Me kõik ootasime seda toredat üllatus kes teab kui kaua ja olime  lõpprõõmsad. Nüüd kui enamus tuhin on möödas ongi hea natuke lahata seda toredat uut lisa meie söögikavale.

Meie eestlased ei saa ikka üle ega ümber sellest, et peame hakkama kohe virisema kui midagi toredat meie jaoks tehakse. Jälgin meie toetusgruppi Facebookis hoolsalt igapäev. Selle grupi pealkirjas on selline tore sõna nagu TOETUS. Aga paistab, et sellest väga ei hoolita kui need koogid välja tulid. Iga teine postitus viimase paari nädalaga on olnud nende kookide kohta ja enamus mida välja loed on oi kui kallis see kook on ja miks nii ja naa. Noh ega keegi ei sunni sind seda kooki esiteks sööma veel vähem ostma! Kuus euri nädalas välja käia koogi jaoks mis on meile hea ei ole suur raha, et osta. Paljudel piltidel, mis on postitatud seal grupis on ka näha mitmeid kordi kahjulikemate kookide hinnad ning ainult mingi 2 euro kilohinna vahega. Kumba sa siis eelistad? Kas rikud oma kaalujälgimist sellega, et ostad selle 2 eurot odavama koogi, mis maitseb ülihästi sellel momendil kui sööd aga hiljem on suured süümekad. Või ostad koogi, mis on  kilohinnaga 2 eurot kallim aga sobib ideaalselt meie kavasse ning maitseb ülihästi ? Siiani olen  mina söönud vähemalt 4 kooki. Lemmikuks on kohupiimakook, lihtsalt imeliselt hea. Kohv kõrvale ja polegi vaja sinna fancy kohvikusse kesklinnas minnagi. Kui ennast natuke soovitust kunagi suuremaks sõime siis ei olnud juu mingit virinat kui kallis miski on, sõime heameelega. Nüüd kui on jutt tervisest ja tervislikust söömisest hakatakse kohe virisema, et on kallis. Ei saa mina aru sellistest inimestest. 

See Facebooki grupp peaks olema toetavgrupp ometi igakord kui keegi oma rõõmutuhinas, et sai kooki, postitab pildi koogist, siis kohe 80% inimestest hakkavad kritiseerima, et miks see pilt üles pandi. Kui ei sobi, siis ära vaata, keegi ei sunni sind selleks. Aga kus sa sellega meil ju kohustus viriseda ja kuri olla. Me ei saa juu kuidagi muud moodi olla. Olge mõistvamad teiste suhtes! Selline närveldamine ja kuri olemine mõjutab ka meie kaalulangetamist 😉

Teie tige tüüpiline eesti noormees.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod