Vanad asjad

Kui ma eelmise aasta kokkuvõtteid tegin, unustasin kahest asjast kirjutada. Ei tee vist paha viga parandada ja vana asja meelde tuletada wink.

Aasta kohtumine.

Sattusin eelmisel nädalal trenni sellisel päeval, kui nagu kokkulepitult oli enamus neidusid-naisi omale roosad pluusid-maikad selga pannud. Siis meenuski mulle see lugu eelmisest kevadest. Kirjutas kord Akela, et ostis omale roosa spordisärgi. Siis kirjutas veel, et läheb spinni trenni sellega. Ja veel oli ta kirjeldanud ennast nii mustades värvides, et minus tekkis uudishimu. Sinnamaani ei olnud ma küll spordiklubis kohanud  ühtegi nii hirmsat inimest, et ihukarvad (käsi ma ei raseeri ju) püsti tõuseksid. Läksin siis minagi samal õhtul trenni ja nägin, kui spinni rahvas trennist tuli. Uskuge või mitte, need, kelle parameetrid kuidagigi sobisid, olid kõik roosade maikadega. Kroonitud hamba kohta ei julgenud ma pärida… Veel vähem, opiarmi otsida cheeky

                               See        või see  ?

Läksin siis kardiosaali, jessuke küll, ka seal olid peaaegu kõik roosas!

  

Vaatasin külje pealt…  ja tagant… ja eest… Ja ikka ei suutnud otsustada, milline neist mulle hirmu peale peaks ajama frown. Ehh, oleks ikka pidanud suhu vaatama…wink Aga kohtumiseks võib seda ju ikka lugeda, eks?

 

Aasta komplimendid.

Kui ma viie kuu jooksul üle kahekümne kilo maha sain, siis olid komplimendid visad tulema. Hiljem sain teada, et paljud arvasid, et ma olen haigeks jäänud. Eriti töökaaslased, sööb nagu loom, aga aina kõhnub… Hiljem sain siis neid ohtralt takkajärgi ja siis harjusid kõik ära praeguse minaga. Ise olen ka harjunud ja ei oskagi mingeid kiidusõnu oodata. Tütre pulmas sain muidugi omajagu ahhe ja ohhe, aga ma olin ka ikka kenakesti vaeva näinud, et väärikalt ämma seisusesse platseeruda. Eriliste komplimentidena tooksin välja hoopis teised lood.

Tellisin omale maika. Kui kätte sain ja selga proovisin, olin kindel, et sellega ma küll avalikku kohta ei lähe. Liiga paljastav. Kord aga otsustasin, et hommikusse tühja saali võib ikka minna. Nats ebamugavalt ma ennast tundsin, aga läksin ikka. Hakkasin ellipsil soojendust tegema ja märkasin, et üks vanamees passib. Hakkas veel ebamugavam. Keeras korra pilgu ära ja jälle jõllitas. Ma jõudsin juba 100 korda kahetseda, et pidin ma selle maika panema, kui ta ligi astus ja teretas. No muidugi, lähedalt tundsin ta ära, tädipoja sõber. Kohtusime viimati aastat 35 tagasi. Ja siis ütles ta, et mälu on kehv, et tema mäletas, et ma olin neist paar aastat vanem, aga olen hoopis palju noorem. Ma ei hakanud talle seda ütlema, et tegelikult mäletas ta ju õigesti ja ma olengi temast neli aastat vanem cheeky. Jah, paraku tema nägi ikka väga palju vanem välja…

Teine lugu juhtus aastavahetusel, kui jutuks trenn ja kaal jms. tuli. Härra käis peale, et ma oma "enne ja pärast" pilte näitaks. Teate ju küll, see musta pika seeliku ja heleda pluusiga… Ja külalised ütlesid, et selline vahe ei ole võimalik! Et see on puhas fotoshop.

Vot sellised toredad lood olid mul teile rääkimata jäänud.

Toredaid fotoshope teilegi!

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod