Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Väike kokkuvõte

Kui üks kuu lõpeb ja teine algab, on vist jälle sobiv aeg kokkuvõtteid teha ja uusi plaane koostada. Kuigi, ega keegi ju ei keela seda ka hoopis teisel ajal tehawink. Suvega võin täielikult rahule jääda. Nii Fitlapi mõistes kui ka muudes eluvaldkondades. Maja on talveks valmis, eile saime viimased aknad ka ette. Aed muidugi ei ole, aga ega ma ei lootnudki, et ühe suvega kõik tehtud saan. Talvevarusid on sügavkülm täis ja isegi mõned suvikõrvitsa salatid purkides. Enne ma seda teinud ei ole ja otsustasin sel aastal 4 erinevat retsepti ära proovida. Talvel hea maitsta ja võrrelda. Enne olin suur hoidiste tegija, kurke sai talveks tehtud ikka 100 kilo ringis, moose, kompotte, salateid… Enam ei viitsi. Kas ongi mõtet? Mis vähegi kannatab, pistan hoopis sügavkülma.

Suve lemmiktoitudest olen vist korra kirjutanud. Ikka need retseptid, kus palju puuvilja sai. Muna, sink ja juust, koos või eraldi, vabavaraga või ilma… Maasikate ajal tegin mitu korda maasika-rabarberi tarretist retseptist "vokitud õunad". Igavene suur ports tuli ja siis veel see vahukoore-kohupiimavaht seal peal…smiley  Viimane kord mõtlesin, et teen pilti ka, aga just siis jäi tarretis pisut vedelaks. Paar korda olen nüüd ka originaalretsepti kasutanud, aga õunu on kuidagi häbematult vähe seal! Üks väga mõnus toit on mustikakama. Kama asemel kamapallid ja keefiri asemel jogurt, marjad sisse ja no nii hea! Pudruralli lõpetasin ka mingil ajal ära. Võin ametlikult tetada, et proovisin ära KÕIK pudrud. Ka need, mis juba retsepti vaadates ei isutanud. Suurim pettumus oli puder kinoa ja kanepiseemnetega. No võib-olla kanepiseemned oleks midagi päästnud, aga chia seemnetega tuli mul mingi seebimaitseline ollus, mida lõpuni ei suutnudki sisse ajada. Ah jaa, maasikavaht on ka väga hea, aga seda on liiga palju, seda tegin mõne teise toiduga pooleks. Päris uusi retsepte pole hulk aega proovinud. Kui ilmad enam õues toimetada ei luba, eks siis jõuab neid ka katsetada.

Üks suveplaanike jäi teostamata küll, nimelt Keila spordiklubisse ei jõunud. Ükspäev pidime lastelastega järve äärde minema, ilm keeras vihmale ja otsustasime siis basseini minna, aga tuli välja, et juulis see hoopis kinni!

Alkoholivaba augusti plaan kah täidetud.

Aga uutest plaanidest siis. Seekord on need mul sellised kummalisevõitu. Eelmises postituses kurtsin, et pidevalt satun lugema negatiivseid postitusi nii siin kui FB toetusgrupis. Ühele ei sobi see ja teist ärritab too… Maire eeskujul loobun postituste lugemisest. Ei, mitte päris, muidugi. Õnneks on "lemmikud" eraldi, lisasin täna sinna mõned juurde. Lisaks aga ei ava septembris mitte kordagi FB. No jääb mõni uus tuunitud retsept nägemata, aga selle-eest ajakokkuhoid ja ei mingit vihastamist! Seda ei tasu vist lisadagi, et loomulikult jätkan säilitamist ja trennis käimist.

Ja lõpetuseks siis pildike seelikust, mille lõpuks suutsin ringi teha. Vana varianti vist mäletate? Minule meeldib uus igal juhul rohkem wink.

                                                              

Ilusat, päikselist ja sooja septebrit!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse