141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Unine ja väsinud


Viimastel nädalatel olen olnud kuidagi hirmus väsinud ja unine. Ei oskagi põhjust leida, sest midagi väga koormavat ei ole (veel) lisandunud. Tavaline töö-trenn-kodu(köök) rutiin. Endal on kolm oletust.

1.Veebruari alguses oli mul tugev viirus, kolm päeva lesisin kodus, neljandal läksin tööle. Trennist popitasin terve nädala. Aga nagu Helenil köha, nii jäi minul väga pikalt ingitsema nohukoll. Ja piiras mind nii kaua, kuni kõrvad totaalselt lukku lõi. Perearst tegi loputuse, aga sai vaid ühe kõrva lahti. Õnneks sain väga kiirelt numbri kõrvaarsti juurde ja täna puhastas ta mu kõrva nn."tolmuimejaga". Nüüd peaks põletik taanduma. Hirmus küll, jutu järgi paistab, nagu mu kõrvad oleks ikka hullult mustad olnud blush. Äkki see viirus riisus mu jõuvarud?

2.Varajane kevadväsimus?

3. Liiga suur kalorite miinus? Samas kaal ei mõtlegi langeda! See 64,9, mille üle ma korra rõõmustasin, oligi ainult ühel hommikul. Muidu ikka püsib 65,5-68 kilo vahel. Ise juba vaikselt mõtlen, et prooviks järgmisel nädalal eksperimendi korras +10% toitumiskava.

                                              (kohustuslik kassipilt)

Esmaspäeval trennist koju sõites jäin bussis magama. Õnneks ärkasin just enne järgmist peatust. Härra muidugi ei olnud kuigi õnnelik, et peab oma toimetamise kodus pooleli jätma, aga tuli ikka mulle järgi. Suvel oleks see paar kilomeetrit mõnus jalutuskäik olnud, aga külmas ja niiskes pimeduses näljasena jalutada, no ei ole just parim mõte! Teisipäeval magasin hommikul sisse. Üle hulga aja üks tööpäeva hommik ilma planguta! Aga kui juba jutuks tuli, uhhuuu, kuhu te kõik kadunud olete??? Mina üksinda laiutangi seal…

Trennis tunnen ka, et no ei jõua tavapäraste raskuste ja tempoga mässata. Kasuks ei tulnud ka uus kava BodyPumpis uue treeneriga. Täna tegin seda teist korda, selline tunne oli, et olen päris algaja.

Ma ei tea, mis niimoodi edasi saab, sest minu töötoas hakkab järgmisel nädalal remont. Mul oli selline pool-kabinet, pool-ladu ruum. Tehakse ilus kabinet. Kaks päeva olen aidanud seda välja kolida. Füüsiliselt ei pea ma küll midagi tõstma, minu osa on mõttegümnastika pool, et kuhu kõik asjad niigi täistuubituud ruumidesse ära paigutada, et neile ikka remondi ajal ligi ka pääseks (ja mäletaks, kus mis on). Ise pidin oma arvutiga kolima kolmanda korruse kontorisse. Nii et järgnevatel nädalatel pole mingit hirmu, et sammude arv päevas täis ei tule. Usun, et 5-6 korda päevas pean ikka 1. ja 3. korruse vahet silkama. Naised naeravad, et võtku ma mõned raamatukastid õlale ja pole trenni vaja minnagi. No vähemalt pole hirmu tööpäeva keskel magama jääda. 

Piinlik tunnistada, aga minu suure hooga alustatud projekt raamat+hularõngas on ka soiku jäänud. Olen küll läbi lugenud neli raamatut ja ühe pooleli jätnud, mis pole küll minu moodi, aga no mis ma ennast piinan, kui kohe üldse ei meeldi. Aga viimastel nädalatel olen vaid ajakirja plankingu ajal lugenud, hularõngas tolmab vaikselt diivani taga…

Kavatsesin algaval nädalavahetusel rohkem magada, aga töömehed tulevad Härrale appi, kus sa seal magad…

Teile aga rahulikku ja rõõmsat nädalavahetust!

  

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
76357 lugemist / 55 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom