137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Trennist


Teate ju küll, et ma olen spordiklubis aeg-ajalt tagarääkimist kuulnud. Eelmisel nädalal kuulsin siis enda kohta. Trennis olid kaks uut tüdrukut ja peale trenni kuulsin, kui üks ütles teisele: "See tädi, kes sinu kõrval oli, on vist kang käes sündinud." Teine nõustus ja lisas: "Ja peale sellist trenni pani veel jooksuga trepist üles!" See "tädi" olin muidugi mina, hea veel, et "mutt" ei öeldud! Mul oli tahtmine kappide vahelt välja tulla ja selgitada, et tegelikult pole mul veel aastatki spordiklubi liikmena täis ja et jooksen jah, kiire on ju! Ei, ma ei hakanud neile piinlikkust valmistama.cheeky

Klubi liikmeks hakkasin eelmise aasta novembrist. Kui kuu aega puhkust välja arvata, siis olen 9 kuud trennis käinud. Alguses oli ikka päris hirm. Noh, et kuidas ma niimoodi, üksinda sinna lähen. Ise juba nii vana ja spordikauge.blush Vaikselt harjusin. Proovisin ära kõik trennid, mis ajaliselt mulle sobisid. Sõelale jäid lõpuks BodyArt, AquaHiit, AquaFit ja ringtreening. Et tööandja lubab mul kaks korda nädalas hommikul trennis käia, siis klappis kõik suurepäraselt. Kevadel läks BodyArti treener dekreeti. Keegi asendama ei tulnud ja ma kardan et sellist supertreenerit ongi raske asendada. Muide, seda tahan ka ära märkida, et trennis ongi kõige tähtsam, et treener oleks hea.

BodyPumpi alguses ei julgenud proovidagi. Mulle tundus, et see on ainult noortele ja vihastele ja et ma ei saa hakkama. Aga lõpuks võtsin end kokku ja käisin ära. Seal on mitu treenerit, aga mulle meeldib üks noor naistreener, ise selline pisike ja kleenuke, aga kui kangile kettaid panema hakkab, siis jäävad pooled mehed temast kaugele maha. Mina alustasin päris pisikeste raskustega, pisitasa olen koormust tõstnud, aga segaseks ei ole läinud.wink

AquaHiit ja AquaFit on muidugi basseinis. Praegu on meie treener puhkusel ja teise treeneriga mina seal ei käi. Ma ei oleks iial uskunud, et basseinitrennis võib higistada, aga võib, ja kuidas veel! Treener leemendab ise ka ette näidates higist ja see jõud ja energia, mis temast kiirgab, paneb basseinitäie vanemaid naisi andma endast viimast wink. Asendustreener on aga nigelavõitu… Jutud käivad, et meie treener võib-olla ei tulegi tagasi, siis on küll kurb sad.

Ringtreening on meie klubis paraku vaid korra nädalas. Kaks korda nädalas on teise treeneriga 35-minutilised ringtreeningud, aga esiteks, mulle tundub seda väga vähe olevat, teiseks, need trennid algavad pisut hiljavõitu. Meie trenn on tund aega, kümme punkti ja jõuame tavaliselt kolm tiiru ära teha (vahel läheb ka üle tunni). Kui see treener tuli, alustas ta suht kergelt meiega, sest peale minu on teisigi "tädisid", aga sai üsna ruttu aru, et meile tuleb ikka täie rauaga koormust anda. Väga hea trenn ja tubli treener. Et õhtuse trenni päeval pean ise transpordiga koju sõitma, siis on mul peale trenni aega saunatada ja basseinis end maha jahutada.

Praegu käingi vaid kolm korda nädalas trennis. Kahel hommikul BodyPumpis ja õhtul ringtreeningus. Lubati oktoobrist veel mingeid uusi trenne. Eks siis paistab. Kui aiahooaeg läbi saab, siis lisan kindlasti ühe õhtuse trenni juurde.

                                                     

Meeldivaid trennielamusi kõigile! Kes veel pole spordiklubis käinud, ärge kartke, minge ja te ei kahetse!!!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67090 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva