Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Trennist

Teate ju küll, et ma olen spordiklubis aeg-ajalt tagarääkimist kuulnud. Eelmisel nädalal kuulsin siis enda kohta. Trennis olid kaks uut tüdrukut ja peale trenni kuulsin, kui üks ütles teisele: "See tädi, kes sinu kõrval oli, on vist kang käes sündinud." Teine nõustus ja lisas: "Ja peale sellist trenni pani veel jooksuga trepist üles!" See "tädi" olin muidugi mina, hea veel, et "mutt" ei öeldud! Mul oli tahtmine kappide vahelt välja tulla ja selgitada, et tegelikult pole mul veel aastatki spordiklubi liikmena täis ja et jooksen jah, kiire on ju! Ei, ma ei hakanud neile piinlikkust valmistama.cheeky

Klubi liikmeks hakkasin eelmise aasta novembrist. Kui kuu aega puhkust välja arvata, siis olen 9 kuud trennis käinud. Alguses oli ikka päris hirm. Noh, et kuidas ma niimoodi, üksinda sinna lähen. Ise juba nii vana ja spordikauge.blush Vaikselt harjusin. Proovisin ära kõik trennid, mis ajaliselt mulle sobisid. Sõelale jäid lõpuks BodyArt, AquaHiit, AquaFit ja ringtreening. Et tööandja lubab mul kaks korda nädalas hommikul trennis käia, siis klappis kõik suurepäraselt. Kevadel läks BodyArti treener dekreeti. Keegi asendama ei tulnud ja ma kardan et sellist supertreenerit ongi raske asendada. Muide, seda tahan ka ära märkida, et trennis ongi kõige tähtsam, et treener oleks hea.

BodyPumpi alguses ei julgenud proovidagi. Mulle tundus, et see on ainult noortele ja vihastele ja et ma ei saa hakkama. Aga lõpuks võtsin end kokku ja käisin ära. Seal on mitu treenerit, aga mulle meeldib üks noor naistreener, ise selline pisike ja kleenuke, aga kui kangile kettaid panema hakkab, siis jäävad pooled mehed temast kaugele maha. Mina alustasin päris pisikeste raskustega, pisitasa olen koormust tõstnud, aga segaseks ei ole läinud.wink

AquaHiit ja AquaFit on muidugi basseinis. Praegu on meie treener puhkusel ja teise treeneriga mina seal ei käi. Ma ei oleks iial uskunud, et basseinitrennis võib higistada, aga võib, ja kuidas veel! Treener leemendab ise ka ette näidates higist ja see jõud ja energia, mis temast kiirgab, paneb basseinitäie vanemaid naisi andma endast viimast wink. Asendustreener on aga nigelavõitu… Jutud käivad, et meie treener võib-olla ei tulegi tagasi, siis on küll kurb sad.

Ringtreening on meie klubis paraku vaid korra nädalas. Kaks korda nädalas on teise treeneriga 35-minutilised ringtreeningud, aga esiteks, mulle tundub seda väga vähe olevat, teiseks, need trennid algavad pisut hiljavõitu. Meie trenn on tund aega, kümme punkti ja jõuame tavaliselt kolm tiiru ära teha (vahel läheb ka üle tunni). Kui see treener tuli, alustas ta suht kergelt meiega, sest peale minu on teisigi "tädisid", aga sai üsna ruttu aru, et meile tuleb ikka täie rauaga koormust anda. Väga hea trenn ja tubli treener. Et õhtuse trenni päeval pean ise transpordiga koju sõitma, siis on mul peale trenni aega saunatada ja basseinis end maha jahutada.

Praegu käingi vaid kolm korda nädalas trennis. Kahel hommikul BodyPumpis ja õhtul ringtreeningus. Lubati oktoobrist veel mingeid uusi trenne. Eks siis paistab. Kui aiahooaeg läbi saab, siis lisan kindlasti ühe õhtuse trenni juurde.

                                                     

Meeldivaid trennielamusi kõigile! Kes veel pole spordiklubis käinud, ärge kartke, minge ja te ei kahetse!!!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse