Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Teistmoodi hommik

Tavaliselt ma nii tihti ei kirjuta, aga et minuga ikka juhtub, siis panen selle ka kirja. Eilne rongis magamajäämine oli köömes tänase kõrval.

Just eile kurtsin, et hommikuti on katastroofiline ajapuudus või kui asjale teiselt poolt läheneda, et hommikuti olen eriline koperdis. Täna siis sain isegi enne õiget aega majast välja, et jaama jalutades linnulaulu kuulata ja õitsemise lõhnasid nautida. Ja tuba jäi isegi korda. Värava lukku keeranud, mõtlesin veel korraks, et jälle jäid päikseprillid kamina peale ja peab silmi kissitama, aga tagasi minna ei raatsinud. Linnulaul tundus täna kuidagi teistsugune, kuidagi liiga valju ja ärev. Mõtlesin veel, et äkki mingi loom on neid hirmutanud. Ja varsti ta tuli, seesama "loom", kes linnud ärevusse oli ajanud. Tuli selja tagant ja hiilides, et siis lajatada täiega. Mina vaatasin aga eespool paistvat päikest ja ei saanud kohe aru, mis mulle õlgadele kukub. Kas linnukesed on siis nii hirmunud juba, et sirtsutavad minu peale? See oli vaid sekundite küsimus, kui olin pealaest jalatallani läbimärg. Järgmised paar sekundit kulus mõistmaks, et pean otsa ringi keerama ja siis ma nägin teda, seda hirmutavat elukat. See oli lausvihm. Minu ees oli hall vihmasein! Ja nüüd juba selja taga siras päike. Kui ma koju tagasi jõudsin, võis isegi aluspesust vett väänata. See mõte, mis järgmisena pähe jõudis, oli kõigest eelnenust kordades hullem. Et reedel linnast lahkudes oli auto täis ehitusmaterjale, tööriistasid ja muud vajalikku kraami, jäid minu riided, kui mittevajalikud, ootama järgmist sõitu. Aega oli järgmise rongini tunni ringis. Ronisin siis teisele korrusele, kus teadsin olevat väikseksjäänud suveriideid, mida mõned aastad tagasi ei pidanud vajalikuks linna viia. Käes! Terve kast! Paraku küll tõesti suveriided, aga sealhulgas ka hele pükskostüüm. See läks selga ja kui ilus see on! Saingi seda tol kaugel suvel vaid mõned korrad kanda, enne kui tast "välja kasvasin". Pluusi leidmisega ei olnud ka probleemi. Kiiresti triikimislaud üles ja triikraud tööle. Aga heledate kingadega selle pori sisse? Mis siis ikka, ka sellele leidus lahendus. Lõpptulemus oli nii kentsakas, et ma vist kogu tee jaama itsitasin, aga alles jaamas taipasin, et oleks ju võinud pilti ka teha. No kel parem kujutlusvõime, siis proovige ilma fotota ette kujutada heledas pükskostüümis ja triibulise särgiga mitte kõige esimeses nooruses prouat, jalas mustad maamehe poolkummikud, püksisääred üles keritud ja kõige peal kilekeep. Rongis panin muidugi jälle kingad jalga ja kummikud kotti.

Ja jällegi lõpetan Fitlapi tänades. Sest kui ma oleks endine paksmagu, oleks ma pidanud linna sõitma aiatöö riietega. Uhh, see oleks ikka väga õudne!

Ja muide, korralagedus jäi maha nagu oleks orkaanile veel vesipüks ka lisaks möllanud.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse