137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sügis


                       Õun õhetab    

                       ja kahkjaks tõmbub rukis.

                      Suur küpsemine kõigest üle käis.

                      Öö kõnnib juba pehmeis mustis sukis

                       ja pihlakad on äkki marju täis.

                                                           (Ellen Niit)

  Minu jaoks algab sügis astrite värvidemänguga. Aga sel aastal ei ole mul ühtegi astrit. Kas sügis jääb siis tulemata? Ei ta jää! Vaadake, pihlakal pole lehti peaaegu nähagi, ainult marjad! Täna hommikul tundsin lõpuks ka seda külma ja pisut nukrat sügisehõngu. Vaid 4 kraadi oli hommikul. Ja isegi peale trenni, veidi enne üheksat, tõmbasin jope luku kurguni kinni.

 Ilus on sügis. Pihlaka kõrval on mul vahtrapuu, mis praegu on veel roheline, aga võib juba ette aimata, millist silmailu ta sügise edenedes pakkuma hakkab.

 

 

 Ise katsun ka jõudumööda ja jupihaaval ilu aeda tuua. See on varikatusele rajatud turbapeenar.  Peale kanarbiku panin pohla ja jõhvikat ka. Pole vaja metsa minna, astu terrassile, siruta käsi ja korja!    

                                           

Õuntega on sellel aastal ikka täiesti kohutav seis. Oleme küll puid jõudumööda toestanud, aga päris vertikaalseid oksi toestada ei saa ja juba kaks oksa on ära murdunud. Iga kord on pisar silmas. Mitte et õuntest oleks kahju, puust ikka!

                                             

Aga eile tegin "trenni". Mis te arvate, kas saab ilusa pepu, kui iga õuna järele eraldi kükitada??? Või peaks mingi raskuse lisaks kukile võtma? Ei, ma ei kükitanud… Pigem roomasin eelviimase puu all juba ja viimane puualune jäi tänaseks. Aga ilusa tehnikaga "farmerikõnniga" kõndisin käruni küll.

         

Seitse kärutäit sai metsa alla viidud. Kui õunad veel päris kribulad olid, panime prügikonteinerisse nagu viisakad inimesed ikka, aga üsna varsti selgus, et siis pean ma konteineri tühjendamise ülepäeviti tellima. Ega need õunad seal metsas kellegile midagi paha ju ei tee!

No ja muidugi ei kaalunud ma valgeid klaare, millele hambad sisse lõin wink. Siiski, enda õigustuseks võin öelda, et valin praegu rohkelt neid retsepte, kuhu puuvili juurde käib.

Selline värviline postitus siis seekord. Ilusat sügist teile kõigile!

 

                                                  

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67469 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva