137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Puhkus. Tubased hetked.


Eks pikk puhkus vajab väljaelamist. (Või vajan mina väikest pausi töö, töö ja töö vahele).

Päris plaanideta ju ikka puhkus ei alanud. Ikka olid mõtted, et kui olen end välja maganud ja pisut puhanud, võiks põhjalikumalt koristada. Keldrisse ja aiatööriistade kuuri sättis Härra mulle riiulid püsti ja üks kindel plaan oligi kehva ilmaga seal asjad kastidest riiulitesse sättida. Aga ju polnud see ilm siis piisavalt kehv, riiulid on endiselt kurvalt tühjad ja kastid täis. No mitte päris täis, osad asjad on ikka mõnusalt laiali ka.wink  Minu jaoks oli kõige kummalisem see, et ma ei tundnud mingeid süümekaid! Seda pean küll tunnistama, et kui enne puhkust lubasin, et jätan nõud pesemata, kui ei viitsi ja loen hoopis ajakirju, siis seda ma ei suutnud.cheeky Ajakirjavirn on endiselt ootel. Nõud said aga pestud proosalisel põjusel. Ruumipuudus.

                                                        

Täpselt niipaljukest on mul köögis horisontaalpinda pliidi ja kraanikausi vahel. Seal ma pean kõik toimetamised ära toimetama. Ja kuhu ma need mustad nõud peaksin veel koguma?

Koristamise kohta meenutasin endise töökaaslase sõnu, et me ei ela selleks, et koristada, vaid koristame selleks, et elada. Tolmurull voodi all ja liivaterad ju elu ei sega. Seega, on mul elamises mõlemad elanikud praegu olemas. blush

Aga olemas on näiteks ka tubane kasvuhoone. No tegelikult tuleb sellest lastelaste tuba. Aga et loodus tühja kohta ei salli, siis hetkel selline lahendus. No toodi mulle paprika ja chillpipra taimi, ära ju ei viska!

Praeguseks on juba 4 pipart ära kasutatud ja paar-kolm veel punased. Mina nimelt olen vürtsika toidu austaja. Eelmisel aastal oskasin kasvatada ligi neli kilo!!! chillit. Pooled jagasin ära, pooled tegin paprika ja küüslauguga sisse. Arvasin, et jätkub mitmeks aastaks, no kus sa sellega, viimase purgi tegin juba lahti. Aga vot küüslauku mul sel aastal ei ole, sest see pannakse ju sügisel maha. Minu oma söövad siis uued omanikud. Loodan vaid, et nad armastavad küüslauku, sest seal on seda ikka ohtralt!

 

No ja kui juba piltide näitamiseks läks, siis tulevase köögi ruum täidab praegu väga palju ülesandeid. See on lillesibulate kuivatusruum, ladu, aga ka minu trennituba. Arvata võib, et ka järgmise aasta suvepuhkuse ajal teen oma trennid seal. No kui just aias rahapada ei leia.wink

 

 

Tähtsad suveprojektid said aga teostatud. Majal on uus ja korralik küte. Radikaid põrandakütte vastu küll vahetada ei saa, aga soojuspump ja muu süsteem on uus. Viimased uued aknad pannakse augusti keskel. Kõige uhkem ja õnnelikum olen ühe oma suure unistuse üle.

                                                  

Palusin naljaviluks kiiktooli ka, aga Härra ütles, et NII vana ma ka veel ei ole smiley.

Rõõmsat tuju kõigile ja karta on, et homme jätkan…

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67780 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva