Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Puhkus. Tubased hetked.

Eks pikk puhkus vajab väljaelamist. (Või vajan mina väikest pausi töö, töö ja töö vahele).

Päris plaanideta ju ikka puhkus ei alanud. Ikka olid mõtted, et kui olen end välja maganud ja pisut puhanud, võiks põhjalikumalt koristada. Keldrisse ja aiatööriistade kuuri sättis Härra mulle riiulid püsti ja üks kindel plaan oligi kehva ilmaga seal asjad kastidest riiulitesse sättida. Aga ju polnud see ilm siis piisavalt kehv, riiulid on endiselt kurvalt tühjad ja kastid täis. No mitte päris täis, osad asjad on ikka mõnusalt laiali ka.wink  Minu jaoks oli kõige kummalisem see, et ma ei tundnud mingeid süümekaid! Seda pean küll tunnistama, et kui enne puhkust lubasin, et jätan nõud pesemata, kui ei viitsi ja loen hoopis ajakirju, siis seda ma ei suutnud.cheeky Ajakirjavirn on endiselt ootel. Nõud said aga pestud proosalisel põjusel. Ruumipuudus.

                                                        

Täpselt niipaljukest on mul köögis horisontaalpinda pliidi ja kraanikausi vahel. Seal ma pean kõik toimetamised ära toimetama. Ja kuhu ma need mustad nõud peaksin veel koguma?

Koristamise kohta meenutasin endise töökaaslase sõnu, et me ei ela selleks, et koristada, vaid koristame selleks, et elada. Tolmurull voodi all ja liivaterad ju elu ei sega. Seega, on mul elamises mõlemad elanikud praegu olemas. blush

Aga olemas on näiteks ka tubane kasvuhoone. No tegelikult tuleb sellest lastelaste tuba. Aga et loodus tühja kohta ei salli, siis hetkel selline lahendus. No toodi mulle paprika ja chillpipra taimi, ära ju ei viska!

Praeguseks on juba 4 pipart ära kasutatud ja paar-kolm veel punased. Mina nimelt olen vürtsika toidu austaja. Eelmisel aastal oskasin kasvatada ligi neli kilo!!! chillit. Pooled jagasin ära, pooled tegin paprika ja küüslauguga sisse. Arvasin, et jätkub mitmeks aastaks, no kus sa sellega, viimase purgi tegin juba lahti. Aga vot küüslauku mul sel aastal ei ole, sest see pannakse ju sügisel maha. Minu oma söövad siis uued omanikud. Loodan vaid, et nad armastavad küüslauku, sest seal on seda ikka ohtralt!

 

No ja kui juba piltide näitamiseks läks, siis tulevase köögi ruum täidab praegu väga palju ülesandeid. See on lillesibulate kuivatusruum, ladu, aga ka minu trennituba. Arvata võib, et ka järgmise aasta suvepuhkuse ajal teen oma trennid seal. No kui just aias rahapada ei leia.wink

 

 

Tähtsad suveprojektid said aga teostatud. Majal on uus ja korralik küte. Radikaid põrandakütte vastu küll vahetada ei saa, aga soojuspump ja muu süsteem on uus. Viimased uued aknad pannakse augusti keskel. Kõige uhkem ja õnnelikum olen ühe oma suure unistuse üle.

                                                  

Palusin naljaviluks kiiktooli ka, aga Härra ütles, et NII vana ma ka veel ei ole smiley.

Rõõmsat tuju kõigile ja karta on, et homme jätkan…

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse