137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Puhkus. Hetked köögis ja söögid.


See on ju nii minu moodi, puhkus ammu läbi, mina aga ikka heietan ja heietan. Aga söömisest on patt mitte kirjutada. Kui keegi mäletab, siis läksin puhkama langetuskogustega ja et kaal minuga jätkuvalt sõbruneda ei taha, mööduski kogu puhkus "langetades". Kui eelmisel aastal suutsin ma grillimise ja marjadega umbes 3 kilo juurde süüa, siis sel aastal olin väga täpne koguste kaalumisega. Nojah, tillivarred jäid küll kaalumatawink. Olen vist ennegi kirjutanud, et puuviljadest-marjadest on minu kolm vaieldamatut lemmikut maasikad, mustsõstrad ja õunad. Need, mis siinsamas kasvavad ja mida nii lühikese aja vältel värskelt süüa saab. Eks sellepärast tahakski neid ohjeldamatult sisse ajada. AGA tõepoolest, võrreldes eelmise aastaga on ikka väga palju muutunud. Aju annaks nagu mingi signaali, et ei ole vaja nii palju, et ikka mõistlikkuse piirides… Maasikaid sai ostetud palju. Kui palju on palju? Kilo-paari kaupa ostsin vist enam kui 10 korda ja kaks korda 5 kilo. Ühest kümnekilosest ostust jõudis lõpuks 6 kilo sügavkülma ka. Kõik need kilod said söödud täpselt kaaludes ja kavasse sobitades, põhiliselt kolme retspti abil. Õun ja juust, muna ja puuvili, sink ja melon. Kusjuures see viimane oli minu jaoks superavastus. Kui ikka broilerifilee või kalkunisink ja hunnik vabavara pannile visata ja muna peale kallata… Mmmm, milline nauding! Vahel aga sulatasin hoopis juustu peale. Härra sõi ja mõmises mõnust. Kahest 11-kilosest arbuusist saime ka jagu. Ühe tõid külalised kaasa, teise ostis Härra, kui maasikate aeg läbi hakkas saama ja mustsõstrad veel liiga kallid olid. Ise ma suurt arbuusist ei hooli ja proovisin siis mingit smuutit sellest organiseerida, aga smuutina maitses veelgi vahem. Söödud ta igal juhul sai.

Puhkuse ajal tegin enamasti igaks toidukorraks värske söögi. Jah, läks küll palju aega, aga asi oli seda väärt. Üldiselt, ma ei ole kokkamise fänn, aga sel suvel nautisin toidu valmistamise protsessi mitte vähem kui söömist. Kõige suurem nauding oli aga see, kui Härra toitu kiitis ja vahel lisas, et toit on söömiseks liiga ilussmiley. Mnjah, Härra on tegelikult toidu kiitmisega alati väga kitsi olnud.

No ja eks üks patutoidukord nädalas oli ka. Paar korda käisid külalised, siis ei kaalunud muidugi midagi. Aga kui kahekesi olime, siis sõime ettenähtust rokem liha ja maasikaid, shokolaadi ja pähkleid ka.

Ah jaa, kuigi ma toitu tavaliselt ei pildista, tuli mul ühel hommikul meelde teemaks olnud toidukoguse suurus. Selline on siis minu hommikune omlett singiga. Ja et just sel päeval ei olnud kodus ühtegi puuvilja, siis kausis on õunamehu aroonia ja kõrvitsaga (suhkruvaba).

                                                         

Talvevarudest on ka juttu olnud. Eile sain lõpuks kätte oma sügavkülma ja ladusin kohe 6 kilo mustikaid sisse. Täna hakkan mustsõstraid puhastama. Aga tilli on juba 420 grammi varutud. Ühe samasuguse satsi peaks veel saama.

                                                          

Suvikõrvitsaid veel külmutada ei raatsi, see on alles esimene korralikum saak.

                                                            

Ja siit on ka vabavara tulemas nii mis mühiseb, kerkivad nagu pärmi peal.

                                                             

Lõpetuseks siis lisan, et ma ei saanud mitte kuidagi eirata nii kaua kestvat sooduskampaaniat ja ostsin selle 15 kuud ära. Nii et olen siin veel kaua.

Nädala selgroog on murtud. Olge tublid!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67088 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva