137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Puhkus. Hetked Heikkiga.


Nende blogi challengite ajal on mul tõeliselt hea meel, et "lemmikute" postitused on eraldi välja toodud ja ühtegi lugu kaduma ei lähe. No ei jõua ma kõigi uute tulijatega tutvuda! Aga samas suureks rõõmuks ju nendele, kel aega rohkem.

Mina käisin täna peale puhkust teist korda trennis. Esmaspäeval oli ringtreening, täna BodyPump. Alles trennis olles sain aru, kuidas ma olin korralikku trenni igatsenud! No ikka niiiiii hea!

                                                        

Puhkuse ajaks oli mul klubist ka puhkus, aga täitsin ühe vähestest puhkuseplaanidest ja proovisin ära kõik Fitlapi treeningkavad. No peale selle kadunukese, kesktaseme 2.kava. Algtaseme- ja kesktaseme kavad tegin kahekaupa ja lisasin ühe 6-10-minutise kava reitele või kõhule. Jah, Carmenil oli õigus, et need kavad jäävad minu jaoks liiga kergeks, aga tahtsin siiski ära proovida. Kõrgtaseme kavad on aga lihtsalt geniaalne leiutis (nagu muidugi kogu Fitlap üleüldse). Teed kava ära ja rohkem keha nagu ei nõuakski. Teist samalaadset kindlasti enam mitte. Vahel tegin ikka reie sisekülgedele midagi lisaks. Juhtusin FB-d lugema, kui Maire ja Mariel just oma trenne jagasid ja proovisin järgi. Parajalt lühikesed, samas tõhusad kavad. Tegingi neid. Iga päev ma trenne ei teinud, aga puhkuse viimasel päeval vaatasin oma märkmed üle ja avastasin, et 28-st päevast 16-l tegin, nii et – aplaus ja roosivarred! – neli korda nädalas.

Carmenil on väga põhjalik kokkuvõte kavadest tehtud, nii et uut kokkuvõtet pole mõtet teha. Lisan vaid oma mõtted. Carmeni raskustaseme hinded sulgudes võrdluseks.

1.  2/5 (3/5)  Ka minu meelest on see kõige kergem viiest. Siiski, kui teine kord need kavad ette võtsin, muutsin järjekorda. Kaks harjutust järjest kätel on minu jaoks liig, teen ühe ära, siis teen hüpped, siis teen teise. Ja minule ka meeldis kombo kätekõverdus-külgplank.

2. 5/5 (4/5) Minu jaoks oli see kõige raskem kava. Vajasin sinna neid minutilisi puhkepause korduste vahele ja ei mingit lisa lõppu!  Kolmanda ringi lõpuks ei jõudnud temposse. Tundub, et minu jaoks ideaalne järjestus ja raskustase.

3. 4/5 (4/5) Põlvetõstehüpped ei ole minu põlvedele. Asendasin (fitlaparitel ju asendamine käpas) burpeega, mis raskustasemelt peaks ehk sama olema. "Krabi" oli minu jaoks uus, päris mõnus. Eriti meeldib siin kavas plangus käte peal ette kõndimine.

4. 4/5 (5/5) Erineva laiusega kätekõverdused on kuidagi kergemad kui klassikalised, aga vot need tooli peal sirgete jalgadega… Kolmandal ringil jäin jänni ja tegin kõverdetud jalgadega.

5. 4/5 (4/5) Selline pöördega kükist hüpe ei teinudki mu põlvedele liiga. Ämbliku kätekõverdused on mõnusad. Minu jaoks on selle kava raskeim harjutus selili olles jalgade ja käte kokkuviimine õhus.

Vaid kaks miinust asja juures. Seda on juba ennegi jutuks olnud, et mingil määral peaks teksti ka olema. Mitte et ma ei teaks, kuidas neid harjutusi teha, aga kolmandal ringil meeldetuletus kehahoiaku kohta ei teeks paha. Teine on see seina najal istumine. Ei ole raske. Teeme seda trennis ka topispalliga väljsirutatud kätel. Probleemiks kujuneb hiljem see, et higist selga vastu toa seina ei tahaks ju toetada. Lähimas tulevikus seda kartust minul siiski pole wink

Kokkuvõttes, veetsin toredad hommikused trennihetked Heikki seltsis ja olen talle selle eest väga tänulik.

Teie, kes te pole veel proovinud, soovitan soojalt!

                                                               

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67467 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva