137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Paistab, et soovitud kaalu saba on pikk…


No oli teine juba eelmisel nädalal otsapidi peos, aga ära libises, sindrinahk…

Kes meist ei armastaks reedet. ..Nädala viimane tööpäev. Härra oli ka sel nädalal varem tagasi ja veel uudisega, et nüüd sõidab tööle alles peale pühi. Kaalul oli 66,2! Mida veel tahta? Vaid 200 grammikest veel… Mõnus kiirustamiseta hommikusöök , sest ei pea rongi peale kiirustama… Sõidu ajal lugesin auto kõrvalistmel blogisid ja siis äkki… POTS! MÜTS! KLÕMAKI! KLIRR! AI, VALUS! No-nii, ahelavarii, 4 autot. Meie olime teised, nii et lömmis nii eest kui tagant. Sain vist peatoe vastu hea obaduse, kaela valu tundsin kohe, meeletu iiveldamaajavat peavalu veidi hiljem. Ilmselge peapõrutus. Aga laupäeva veetsin horisontaalasendis, osa pühapäevast ka ja esmaspäevaks olin füüsiliselt korras. Nojah, võiks ju öelda, et siiski õnnelik õnnetus, mitte keegi ei saanud suuremat viga, aga siiski…No miks jälle minuga??? Lisaks selgus veel, et minu Kasko ei sisalda asendusautot! Ju siis kui kunagi see tehtud sai, arvasin, et minuga ju ei juhtu… APPIIIIIII!!!!! Selle hullu peavaluga viisime auto esindusse, saime sugulaselt paariks päevaks auto ja Härra viis mu tööle. Olin just kavatsenud reedel tööl hulga lahtiseid otsi kokku tõmmata ja probleeme lahendada, sest neljapäeval olin olnud täiskohaga vanaema. Jumal tänatud, et viimasel hetkel viidi lapselaps õhtul koju, muidu oleks tema ka autos olnud. Muidugi ei olnud ma võimeline tegema rohkem kui just hädapärast…

Ja mis te arvate, kas ma siis tegin reede õhtul kava järgi toitu? See oli muide esimene kord minu Fitlapi ajaloos, kui lained lõid pea kohal nii kokku, et kolm punast päeva tuli järjest. Ma ei ole kunagi isegi mõelnud, et oh jah, ma olen nii tubli, jälgin 100% kava, siis võib mõne kommi, siidri, saiakese vms. endale lubada.  Ei. 100% on minu jaoks 100%. Ja nüüd siis nii… Kui oli jäänud vaid 200 grammi! Asi ei olnud ju ainult selles, et autost on kahju. Nii palju probleeme on seoses sellega. Härra töö ei ole mõeldav ilma autota, pühad tulekul…

See oli ka esimene kord alates jaanuarist, kui tarbisin alkoholi. Mõõdukalt õnneks…Aga vot kaal ei arvestanud minu vaimse kokkuvarisemisega ja kohe kasutas juhust, et mind kiusata. Eile näitas 66.9 ja ma ei taha mõeldagi, mis ta peale pühi näitab!

AGA! Toetasin täna uue retseptiraamatu ilmumist, saan 6 kuud kasutusaega juurde ja mis need mõnedsajad grammikesed mulle ikka teevad, küll ma neistki jagu saan.

Ilusat jaaniaega kõigile!

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
68029 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom