Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Päike säratas taeva ja tuju.

                                                    

Kõigepealt selgitan, kust selline sõna. Nukitsamehe filmist muidugi. Aastaid ümisesin seda laulu nii kaasa, et päike säratas, ise mõtlesin veel, et nii armas sõna! Isegi natuke pettunud olin, kui avastasin õiged sõnad. Aga mõttes kasutan seda sõna siiani ja reedel oli just õige päev seda kasutada. Hulk aega olin olnud kuidagi väga kehvas moraalses seisus. Mingis jubedas masenduses. Teate ju luuletust: kui malelaud must-valge elu oli, must oli mure, valge rõõmupäev… Tundus, et olin sattunud ikka väga mustale ruudule sad. Isegi mõtlesin korra siia kurtma tulla, aga siis mõtlesin ringi. Sest tegelikult midagi katastroofilist ei juhtunud ju, lihtsalt üks jama ajas teist taga, ise muidugi kruvisin pöördeid juurde ja elu tundus ikka väga okkaline (kaktus?). Nagu Karolin siin kommenteeris, paha ilm oli hinges.

Kui me maja ostsime, olime valmis küll, et mingi "kala" peab olema, et suhteliselt linna lähedal kahekordset kivimaja sellise hinnaga müüakse, aga et tegemist on terve tiigiga… Kusjuures tuleb välja, et vana peremees oli probleemidest selgelt teadlik. (härra Google andis ta välja). Oleks olnud aus no vähemalt üleandmise hetkel vihjatagi angry.

                                                        

See oli vist esimest korda, kui ma ei oleks tahtnud isegi trenni minna. Magasin halvasti, kallas vihma… Aga läksin ikka ja olin selle üle väga õnnelik. Trenn oli nagu alati super. Aga paraku viimast korda. See treener läheb teise klubisse. Urrrr, no miks peavad kõik head treenerid ära minema??? Peale trenni aga astusin uksest välja ja nägin taevas siravat päikest. Teate, tunne oli, nagu oleks päikesekiir otse minu hinge pugenud. Ja ei rikkunud tuju ei see, et kummik hõõrus, ei see, et oma bussist maha jäin ega ka see, et poes polnud neid tomateid, mida osta tahtsin. Ja isegi kui õhtul õunu korjates herilaselt sutsaka sain, suhtusin sellesse täiesti rahulikult, desinfitseerisin ära ja jätkasin tööd. Oleks see kõik juhtunud aga päev varem, oleksin vist end segaseks vihastanud! Nii et jah, kõik on kinni meie endi suhtumises.

Päikest teile kõigile! Las ta säratab taeva ja tuju ning et igaühe hinge pääseks päikesekiir!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod