137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Päike säratas taeva ja tuju.


                                                    

Kõigepealt selgitan, kust selline sõna. Nukitsamehe filmist muidugi. Aastaid ümisesin seda laulu nii kaasa, et päike säratas, ise mõtlesin veel, et nii armas sõna! Isegi natuke pettunud olin, kui avastasin õiged sõnad. Aga mõttes kasutan seda sõna siiani ja reedel oli just õige päev seda kasutada. Hulk aega olin olnud kuidagi väga kehvas moraalses seisus. Mingis jubedas masenduses. Teate ju luuletust: kui malelaud must-valge elu oli, must oli mure, valge rõõmupäev… Tundus, et olin sattunud ikka väga mustale ruudule sad. Isegi mõtlesin korra siia kurtma tulla, aga siis mõtlesin ringi. Sest tegelikult midagi katastroofilist ei juhtunud ju, lihtsalt üks jama ajas teist taga, ise muidugi kruvisin pöördeid juurde ja elu tundus ikka väga okkaline (kaktus?). Nagu Karolin siin kommenteeris, paha ilm oli hinges.

Kui me maja ostsime, olime valmis küll, et mingi "kala" peab olema, et suhteliselt linna lähedal kahekordset kivimaja sellise hinnaga müüakse, aga et tegemist on terve tiigiga… Kusjuures tuleb välja, et vana peremees oli probleemidest selgelt teadlik. (härra Google andis ta välja). Oleks olnud aus no vähemalt üleandmise hetkel vihjatagi angry.

                                                        

See oli vist esimest korda, kui ma ei oleks tahtnud isegi trenni minna. Magasin halvasti, kallas vihma… Aga läksin ikka ja olin selle üle väga õnnelik. Trenn oli nagu alati super. Aga paraku viimast korda. See treener läheb teise klubisse. Urrrr, no miks peavad kõik head treenerid ära minema??? Peale trenni aga astusin uksest välja ja nägin taevas siravat päikest. Teate, tunne oli, nagu oleks päikesekiir otse minu hinge pugenud. Ja ei rikkunud tuju ei see, et kummik hõõrus, ei see, et oma bussist maha jäin ega ka see, et poes polnud neid tomateid, mida osta tahtsin. Ja isegi kui õhtul õunu korjates herilaselt sutsaka sain, suhtusin sellesse täiesti rahulikult, desinfitseerisin ära ja jätkasin tööd. Oleks see kõik juhtunud aga päev varem, oleksin vist end segaseks vihastanud! Nii et jah, kõik on kinni meie endi suhtumises.

Päikest teile kõigile! Las ta säratab taeva ja tuju ning et igaühe hinge pääseks päikesekiir!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
68017 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom