Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Olen patune, palun kergemat karistust!

Need, kes mu viimast postitust lugenud on, teavad juba, miks ma nii väga patune olen. Jäätisemasin muidugi! Plaan oli ilus, et söön jäätist patutoidukorra raames, aga kus sa sellega! Selle "rohelise" plaani asemel ilutseb minu päevikus kaks punast ruutusad. Muidugi võib ju leida vabandusi. No näiteks oli üks jäätis tõega patuvaba: maasikad, maitsestamata jogurt ja stevia, selle oleks saanud kenasti mõnest smuuti retseptist organiseerida. Aga need kogused, mis söödud said, ei mahu küll mingisse kavasse, kui, siis ainult mingi söögihullu õgardi programmi. Häbi! Ise juba nii vana inimene, aga piiri pidada ei oskablush. Samas võib veel ühe põhjenduse leida ja kes on süüdi? Heiki muidugi. Tema kirjutas ju, et kaalulangetamine ei tohi hakata elu segama. Noh, minul ei seganudki. Õnneks ei saanud ma täna hommikul kaaluda, sest tulin otse suvekodust tööle. Toidukaalu ma ostsin omale maale ka, aga tavakaalu pole ostnud. Varsti loodan sinna päriselt kolida, siis võtan linnast kaasa. Eks siis homme hommikul paistab, kas olen jälle oma planeeritid graafikust ülespoole hüpanud.

Olen nüüd oma patu üles tunnistanud ja luban edaspidi ikka piiri pidada ja kavajärgselt jäätist süüa. Minu hoogu sattumist kommenteeris Härra nii, et küsis kas järgmisena tuleb pudru, omleti või singijäätis. Mingi iva selles ju onwink.

Vaatasin oma päevikut ja tegelikult ei ole ju asi sugugi nii hull. Toitumispäevikus on punaseid päevi veebruaris 5, märtsis 0, aprillis 1 (kui ma tegin puhastust enne uuringut ja ei söönud mitte midagi) ja mais siis 4 (1.emadepäev; 2.kui ma kogemata 2 portsu 1 asemel pintslisse pistsin ja siis 2 jäätisepäeva). Trennipäevik on ka päris korralik, punaseid päevi on veebruaris 7, märtsis 1, aprillis ja mais olen teinud trenni kõik tööpäevad ja puhkepäevad on olnud trennivabad. Mitte kõige parem lahendus vist, aga teistmoodi praeguse elukorraldusega lihtsalt ei saa.

Mina teen oma trennid endiselt hommikuti, sest kui ma need õhtuks jätaksin, siis nad jääks raudselt tegemata. Aga hommikune trenn äratab kenasti üles ja mis hommikul tehtud, see õhtul hooleta (uus Eesti vanasõna). Muidugi ei ole minu trennid võrreldavad spordiklubi bodybalance ja muude bodidega, aga minule sobib. Praegu teen muide sellist kava, mida piilusin eelmise aasta lõpus ja mõtlesin, et see on küll ainult noortele ja sportlikele. Praegu saan aga juba hakkama ja kui liiga hästi hakkab minema (mitte veel väga varsti), siis otsin uue väljakutse. Sest siit ma lähemal ajal lahkuda ei kavatse! Mis siis sellest, et juuli alguses peaks mul soovkaal käes olema, mul on ju nii palju retsepte veel proovimata.

Jah, muide, edu teile kõigile blogimise võistlusel! Mina loen kõiki, noh viimasel ajal peaaegu kõiki. Olge tublid!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod