motiveeriv üllatus

Mina sain laupäeval toreda üllatuse osaliseks, mis motiveerib edasi rühkima. Siiani langes mul rohkem kaal kui sentimeetrid. Kokku olen kaotanud 5,4 kg ja kogu kehalt vaid 13 cm kokku. Ei suutnud aru saada, kust ometi see kaal kadunud on. Härra pakkus, et põskedelt ja et kolmekordsest lõuast on saanud kahekordne. Teksased olid küll jalas veidi vabamad, aga mitte oluliselt. Laupäeval läksin sünnipäevale, panin selga seeliku, mille ostsin jõuludeks (pigem kitsa kui laia) ja hakkasin suure häälega naerma. Seelik, mis on mõeldud vöökohal kandmiseks, kukkus puusa peale. Hea, et puus on endiselt selline,kuhu seelik ilusasti pidama jäi. Aga järgmine kord ma vist seda seelikut enam kanda ei saa. Ja ei olegi kahju! Panen kappi ära. Loodetavasti ei lähe enam vaja, aga kes teab…Oma kaalukõikumistest võiksin terve raamatu kirjutada.

Ja mingi harjutuse tegemise ajal panin käe puusa ning avastasin, et käsi ei vajugi enam mingi pehme olluse sisse, vaid jääb millegi tahkema peale pidama. Mõnus!

Kas teie olete tähele pannud, et postitusi on kuidagi vähemaks jäänud? Või mulle tundub? Alguses ei jõudnud läbi lugeda, nüüd ei jõua uusi ära oodata. Pean vist ikka FB konto omale tegema ja toetusgrupiga liituma. Huvitav, muidu ma pole eriti suur suhtleja ja selline inimene, kes tahab sõna sekka öelda, aga siin miski kohe kisub kirjutama! Ja sugugi mitte lisapäevade teenimiseks. Ostsin omale kava terveks aastaks ja sain kolm kuud veel kauba peale.

Toitumisest. Muidugi on mul välja kujunenud omad lemmikud. Pudrud, pigem soolased variandid. Kõik kohupiimatoidud. Toidud, mis sisaldavad kookospiima. Loen postitusi ja teen neid sööke, mis teistele on meeldinud. Maitsed on ikka väga erinevad! Näiteks paljukiidetud kartulisalat ja porgandikook minule ei maitsenud. Aga leivasupp kohupiimavahuga, seda võiks sööma jäädagi! Aga ei saa ju, nii palju uusi roogasid ootavad avastamist. Täna tahan kartulivormi proovida. Tomatisupi keetsin eile valmis, varsti hakkan sööma. Probleem tekkis aga pizza ja pasta kastmega. Kirjas oli Pomito. No ei leidnud ma sellist. Asendasin küll purustatud tomatitega, aga olles vürtsika toidu fänn, tahaks originaali proovida. Oskab keegi aidata?

Kõigile trennirohket ja tegusat nädalat!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod