Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Mõni sõna spordist

No nii, spordiklubi sünnipäeva eritrennist lubasin rääkida.

Muide, avastasin, et ma pole juba hiiglama ammu oma trennidest jutustanud. Häbilugu! Mingi hetk arvasin, et räägin oma nooruspõlve spordilood ära ja siis lisan lõppu praegused trennijutud. Aga viimati kirjutasin sellest vist kunagi kevadel?! Peab üles otsima, meelde tuletama ja jätkama. Tõotan pühalikult oma seltsimeeste ees 😉 (kes mäletab pioneeritõotust?), et kohe, kui olen oma oktoobri kokku võtnud, kuulete (loete) minu suhetest spordiga enne ja nüüd.

Klubi sünnipäev sattus seekord sellisele päevale, kui minul on hommikune basseinitrenn. Selline, mille vahelejätmine on mõeldav ainult eriolukorras. Vaatasin kava ja teadsin, et ma pean samuti pääsema õhtusesse trenni, kus pooleteise tunni jooksul miksitakse BodyPumpi ja CXWORX-i. Ma olin ammu seda viimast proovida tahtnud, pealegi on Akela seda kiitnud kui ninaveristamistrenni. Põnev ju! Muidu toimub see minule ebasobival ajal, aga seekord siis täiesti hea aeg, kui ainult seda hommikust ei oleks… Ma juba kujutasin ette Härra nägu, kui ma ütlen, et lähen 2 korda päevas trenni, mis teeks ühtlasi 5 korda nädalas. Leidsin väljapääsu, lasin end hommikul tööle sõidutada ja läksin trenni bussiga. Siis tööle ja õhtul teise trenni. Natuke kartsin, et saal on noori ja ilusaid täis ja et äkki ma ei peagi poolteist tundi tampi vastu. Asjatult kartsin. Nina veriseks ei läinud, selg oli küll märg, aga higi ei tilkunud, nii et olin isegi pisut pettunud. BP-s ei olnud ma väga ammu käinud ja ilmselt valisin liiga väiksed raskused, CXWORX-i osa aga juhendas treener, kes muidu mulle meeldib, aga see trenn ei olnud vist tema teema. Aga mul oli hea meel, et sai ära proovitud ja et jänni ei jäänud. Mingi jõujoogi saime ka, aga selle joomiseni pole veel jõudnud. Eks mõne patuka ajal proovin ära.

Aga 30. oktoobril sai mul täis 3 aastat klubiliikmeks olemist. Issand, kui kiiresti aeg lendab! Alles see ju oli, kui ma väga arglikult trenne proovimas käisin. Aga eile küsiti minu käest, kui palju võtab aega, et selliseid lihaseid saavutada. Mitte ükski kord ei ole ma kahetsenud, et jala spordisaali ukse vahelt sisse lükkasin ja on tõesti imeharv juhus, kui ma olen mõelnud, et täna ei viitsiks minna. Ja ka siis olen läinud.

Toiduteemast ei saa siiski üle ega ümber. Tellisin omale Fitlapi toidud tööle. Miks, miks?… Sest nädalavahetusel üks päev riisusin aias (ja ikka veel lõpule ei jõudnud, uimerdis selline!) ja teine päev otsustasime vihmapüha puhul kinno minna. Saavutus, juba teine kinokülastus sellel aastal! Nii jäidki mul pooled nädala toidud tegemata. Mingit võileiva-elu mina elada ei taha. Ma siin vahel vaatan pilte: võileib, kama, fast batoon, pähklid banaaniga… Ma jääksin nälga ja karta on, et õhtul lendaks suust sisse pool külmkapi sisu. Mõtlesin, et teen siis proovi. Kooner, nagu ma olen, otsisin seltsilise ka, et transpordi eest mitte maksta. Mina sõin täna hakklihakastet. Maitse oli väga hea ja kõht sai täis. Mul oli veel eilsest praetud seeni suvikõrvitsa ja tomatitega, need panin juurde, sest kolm kirsstomatit on minu jaoks vabavarana vähevõitu. Töökaaslasel oli maksakaste spagettidega. Talle ka maitses, aga ta ütles, et meie lähedal on söögikoht, kus sama raha eest saab suurema portsu. Nojah, temal kaaluprobleeme ei ole. Minul aga ei ole mingit viitsimist end keset päeva riidesse toppida ja kusagile välja sööma minna. Valikute küsimus.

On küll pime ja vihmane, on küll külm ja tuuline, aga kui hinges on päike, siis leiab ka pisimastki asjast rõõmu. Viimastest lilledest aias, tervislikust maitsvast toidust, kaaslase puudutusest, võõra inimese naeratusest…

Leidkem endas jõudu ka teistele naeratada!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod