137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Minge metsa!


Kõigepealt suur tänu kõigile, kes reageerisid mu eelmisele postitusele. Hea teada, et keegi elab kaasa. Hakkasin nüüd siis jälle säilitama, aga jätsin -10% varuks. Miks? No esiteks sellepärast, et ma ei suuda tuimalt mööda minna just mahapotsatanud valgest klaarist, kui ta nii kutsuvalt anub, et ma hambad sisse lööks. Ei, ma ikka punnin vastu ka, aga kindlam on sinnapoole mitte sattudawink.  (aga õuna tõstan maast korraliku tehnikaga "plie squat"-iga). Teiseks on see, et ei peaks pabistama, kui potti satub 1 gr rohkem helbeid või piima on 5 gr (mitte 50 muidugi!) rohkem. Ja ma ei hakka teid tüütama igapäevaste kaalunumbritega, mis suure ehmatustega teevad praegu 2-kiloseid uperpalle. Vast septembri lõpupoole on mõtet mingit kokkuvõtet teha.

 Viimasel ajal olen väga kaootiliselt juhtunud lugema siinseid ja FB postitusi. Aga kuidagi satun lugema ikka neid kõige negatiivsemaid. Täpselt nagu Marjaana kirjutas, et üks ei saa ja teine ei viitsi, aga kui tulemust ei paista, siis on ikka Fitlap süüdi. Muutke aga see paremaks ja see kergemaks ja mis see olgu, et äppi ei ole… Mõni tore ja huvitav postitus tehakse aga nii maha, et lausa kurb lugeda. Hea, et ma tavaliselt loen seda kõike autos ja ei viitsi kohe kommenteerida. Kui aga kohale olen jõudnud, siis silun turris karvad jälle ilusti lidusse ja mõtlen, et on ikka hea küll, et ei kommenteerinud. Eks vahel tahaks isegi viriseda. Ja olengi virisenud, aga no siiski kusagil on piir. Eriti naljakas on minu jaoks korduma kippuv lause, "ei tea, miks kaal ei lange, ma ju olen 100% kavas, sõin lisaks vaid 2 kommi, 3 küpsist, 4 krõpsu…" No ei ole ju 100%! Fitlap ei tule ju teie eest komme peitma!

Aga see pole üldse see, millest tahtsin kirjutada. Metsa saadan kõiki hoopis sõna otseses mõttes. Eriti neid, kes siin kurdavad, et on närvilised ja ei oska end kusagil välja elada. Muidugi tahaks palju seeni saada, aga kui ei saagi, siis on ikkagi nii mõnus jalutuskäik isegi minusugusele külamutile, linnaprouadest rääkimata!  Olen nüüd kolm korda käinud ja kõik korrad praktiliselt vaid kastmejagu seeni korjanud. No ei tea meie salakohti, mis kihavad kukeseentest! Aga kõik see on nii rahustav ja lõõgastav…

    

Nii et kel vähegi võimalik, minge metsa!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67778 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva