Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Millest on tehtud … naised?

Ma teiste kohta ei tea, aga mina sain täna jälle selle ametliku dokumendi, kus kõik ilusasti nii kilodes kui ka protsentides kirjas. Ei suhkrut, ei jahu, ei maasikavahtu! Huvitav, kuhu kogu see maitsev kraam vananedes kaob? Tundub, et muutub rasvaks sad.

Juhuslikult sattus eile silma, et Spartas on nädala lõpuni kehakoostise analüüs 10 eurot. Mul oli juba ammu see käik plaanis, aga kuidagi MyFittnessi ajakava ei klappinud minu võimalustega. Siin aga sain kohe tänaseks aja broneerida ja ka logistiliselt sobis paremini. Tahaks nüüd kohe Impulsi spordiklubi kiita, sest Sparta ei kannata sellega mingit võrdlust. Muidugi ma vabandan kohe, sest kindlasti on see kellegi lemmikklubi. Tõepoolest, väga hea asukoht, soodsam kuutasu, nimekad treenerid ja väga suur grupitrennide valik. Aga meil on (palju) puhtam, hubasem ja WC-sse ei jää kinni. See minuga just juhtus! Olin juba päris paanikas, kui keegi väljastpoolt andis nõu, et ma vajutaks täie jõuga lingile. Kas spordiklubi sisseastumiskatse? No ja need kapid! Nii kitsukesed, et ma suurivaevu pressisin oma spordikoti sinna sisse.

Mind võttis vastu kena vene noormees, kes küsis, kas võib minuga vene keeles rääkida. Minul vene keelega probleeme ei ole, arvasin, et las räägib, siis saame mõlemad aru, millest jutt. Paraku ei osanud ta mulle kuigi hästi ka vene keeles analüüsi tulemusi tõlgendada. Jutt oli umbes selline, et masina näidud ei ole väga õiged, et pole mul häda midagi ja kõik näidud on korras. Ja siis mul vedas! Just sel hetkel astus sisse Argo Ader ja mõne minutiga tegi mulle selgeks, mis, kus ja kuidas. Lihast on mul vähe, kont on raske, rasva on palju, eriti vistseraalset, alla on vaja võtta 3,3 kilo ja selleks pean vaatama, mida ma söön. Samas, kui vanuse lahtrisse vaadata, siis olevat ma suurepärases vormis ja jätkaku ma samas vaimus. Aga kui numbritest rääkida, siis kaal oli riietega 64,9, mis oli väga üllatav, sest hommikune pesus kaalutud number oli 65,4. Rasva % 28,5. Ebameeldiv üllatus, sest aasta tagasi oli 27,4. Rasva mass kehas on 18,8 kg, on ikka mida veel kaotada ju, kuigi Härra juba joriseb, et pole enam kusagilt näpistadagi wink. Uurisin selle luude kaalu värki ka. Öeldi, et selleks, et ainult luude kaalu teada saada, on vaja spets mõõtmisi teha ja et see konkreetne number on üsna suhteline ja näitab mineraale kehas. Muide, kuidas ma ka ei tahaks masinate täpsust kahtluse alla seada, pean tõdema, et see number on neljas erinevas kohas ja erineval ajal tehtud analüüsides täpselt sama. Hea seegi! Tegelikult huvitasid mind sel korral kõige rohkem soovitatud kaloraaži numbrid. Selleks, et otsustada, kuidas edasi minna. Ja see on juba pikem jutt.

Miks pealkirjas kolm punkti on? Sest ei suutnud mitte kuidagi otsustada, kas kirjutada eakad, vanad või kuldses eas. Kas sportlikud, paksud või saledad. Äkki oleks pidanud panema lihtsalt "ilusad"? Aga apotheka ajakiri minuealisi naisi üldse ei tunnista, tähendab, eatu frown?

                                                    

Ah jaa, üks tähtis number veel. Keha bioloogiline vanus 52. Lootsin paremat, aga no sellega ma vähemalt mahun elukaare pillerkaarele wink.

Kevadist nädalavahetust!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod