Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ma olen sama tugev kui vanaema

                                                             

                                                         

Tütar saatis mulle pildi, kus lapselaps hoiab süles kahte nukku. Üks suur, teine pisut väiksem. Oli siis teatanud: "Ma olen sama tugev kui vanaema, ma jaksan kaks last korraga sülle võtta!" Ikka jaksan, miks ei peaks? Muidugi hakkasin kõigepealt naerma, siis aga jäin mõttesse, et mis oleks olnud, kui ma ei oleks Fitlapiga liitunud. Õudusunenägu! Kas siis oleks ta riiete alla kaltsu toppinud, nukku järel lohistanud ja väitnud, et ta on sama paks kui vanaema, ei jaksa isegi ühte last sülle võtta?

Selleks, et olla tugev, peab olema ka terve. Mina suutsin enne puhkust ennast ikka totaalselt üle pingutada, nii vaimselt kui füüsiliselt. Kuskil enne jaanipäeva juba tundsin kohati, et enam ma ei jaksa, aga armu endale ei andnud. Siiski ühe päeva neljast puhkepäevast veetsin horisontaalasendis, sest püstitõustes hakkas iiveldama ja pea ringi käima (ei olnud pühadejärgne pohmell). Esmaspäevast aga jälle töö, trenn, köök… Eirasin kõiki häiresignaale, mida keha andis. Näiteks hakkasin mitu korda öö jooksul ärkama higist nõretavana, kohe lausa nii, et hoidsin voodi kõrval kuivasid linasid, et siis neid öö jooksul vahetada. Jalgades olid hullud krambid, miski ei aidanud. Ma ju ise räägin alati, et "dr.Google" on kurjast ja ärge jumala pärast temalt midagi küsige, aga ise? Kõigepealt oli ju hea ajada kõik vanuse süüks, kindel see, kliimaks. Aga kui hakkasin googeldama, siis leidsin, et see võib olla… ah, ma parem ei hakka rääkimagi, mis surmatõbesid ma omale sealt välja lugesin! Kusjuures tundsin end ju sellest veelgi halvemini. Siis hakkas kehakaal ka veel tõusma sad. Igal juhul, niipea kui puhkusele jäin, panin omale Synlabis aja konsultatsiooniks kirja. No ei osanud otsustada, millist paketti võtta. Konsultant kuulas mu ära ja soovitas võtta tervisesportlase paketi + kolm lisaanalüüsi. Ja mida see analüüs siis näitas? Et ma olen terve, kui purikas! Peaaegu kõik näitajad täpselt lubatud normide keskel, ei liiga vähe, ei liiga palju. Vaid raud, magneesium ja D-vitamiin on alumise piiri lähedal. Piiri lähedal, mitte alla selle!smiley  Soovitus siis: üks kuur rauda ning kaks kuuri magneesiumi. D-vitamiine võiks kolm-neli kuud võtta. No ja kohe tundsin ennast ka tervena. Ilmselgelt vanusest tulenevaid probleeme ka veel ei ole (no kes see tahab end vanaks tunnistadacheeky), sest puhkuse lõpuks kadusid ka higistamine, krambid ja muud mured. Ja isegi kaal kukkus 66-lt korraks 63-le tagasi. Selle teema aga jätaksin järgmiseks korraks.

                                                         

Nautige sooja ilma ja homme on ju juba reede, juhhuuu!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse