137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ma olen sama tugev kui vanaema


                                                             

                                                         

Tütar saatis mulle pildi, kus lapselaps hoiab süles kahte nukku. Üks suur, teine pisut väiksem. Oli siis teatanud: "Ma olen sama tugev kui vanaema, ma jaksan kaks last korraga sülle võtta!" Ikka jaksan, miks ei peaks? Muidugi hakkasin kõigepealt naerma, siis aga jäin mõttesse, et mis oleks olnud, kui ma ei oleks Fitlapiga liitunud. Õudusunenägu! Kas siis oleks ta riiete alla kaltsu toppinud, nukku järel lohistanud ja väitnud, et ta on sama paks kui vanaema, ei jaksa isegi ühte last sülle võtta?

Selleks, et olla tugev, peab olema ka terve. Mina suutsin enne puhkust ennast ikka totaalselt üle pingutada, nii vaimselt kui füüsiliselt. Kuskil enne jaanipäeva juba tundsin kohati, et enam ma ei jaksa, aga armu endale ei andnud. Siiski ühe päeva neljast puhkepäevast veetsin horisontaalasendis, sest püstitõustes hakkas iiveldama ja pea ringi käima (ei olnud pühadejärgne pohmell). Esmaspäevast aga jälle töö, trenn, köök… Eirasin kõiki häiresignaale, mida keha andis. Näiteks hakkasin mitu korda öö jooksul ärkama higist nõretavana, kohe lausa nii, et hoidsin voodi kõrval kuivasid linasid, et siis neid öö jooksul vahetada. Jalgades olid hullud krambid, miski ei aidanud. Ma ju ise räägin alati, et "dr.Google" on kurjast ja ärge jumala pärast temalt midagi küsige, aga ise? Kõigepealt oli ju hea ajada kõik vanuse süüks, kindel see, kliimaks. Aga kui hakkasin googeldama, siis leidsin, et see võib olla… ah, ma parem ei hakka rääkimagi, mis surmatõbesid ma omale sealt välja lugesin! Kusjuures tundsin end ju sellest veelgi halvemini. Siis hakkas kehakaal ka veel tõusma sad. Igal juhul, niipea kui puhkusele jäin, panin omale Synlabis aja konsultatsiooniks kirja. No ei osanud otsustada, millist paketti võtta. Konsultant kuulas mu ära ja soovitas võtta tervisesportlase paketi + kolm lisaanalüüsi. Ja mida see analüüs siis näitas? Et ma olen terve, kui purikas! Peaaegu kõik näitajad täpselt lubatud normide keskel, ei liiga vähe, ei liiga palju. Vaid raud, magneesium ja D-vitamiin on alumise piiri lähedal. Piiri lähedal, mitte alla selle!smiley  Soovitus siis: üks kuur rauda ning kaks kuuri magneesiumi. D-vitamiine võiks kolm-neli kuud võtta. No ja kohe tundsin ennast ka tervena. Ilmselgelt vanusest tulenevaid probleeme ka veel ei ole (no kes see tahab end vanaks tunnistadacheeky), sest puhkuse lõpuks kadusid ka higistamine, krambid ja muud mured. Ja isegi kaal kukkus 66-lt korraks 63-le tagasi. Selle teema aga jätaksin järgmiseks korraks.

                                                         

Nautige sooja ilma ja homme on ju juba reede, juhhuuu!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
67789 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva