loll pea-punane päev

Napilt, aga ikka 70, täpsemalt isegi 70,1 eilse hommiku seisuga. Enelii just täna hommikul kirjutas, et KÕIGE tähtsam ei ole kaalunumber, vaid enesetunne ja ise olen seda korduvalt teistele öelnud, aga ikkagi..sad.Muidugi ei lase ma sellel oma tuju rikkuda, -400 gr sellel nädalal, patt viriseda. Ja enesetunne ON super. Just paar päeva tagasi suvilanaaber, 75-aastane härra, ütles, et ei tundnud mind alguses ära ja kui tundis, siis ehmatas, et äkki mingi tõbi kallal. Tundub, et kui minuvanune naine kena koguse pekki kaotab, on selline arvamus üsna normaalne. Kurb. Sõidan viimasel ajal palju ühistranspordiga ja olen pannud tähele, et tubli pool reisijatest on ülekaalulised. Pigem on haige see, kes ise ei mahu ühele pingipoolele ära, suu aga väsimatult jahvatab pirukaid, kommi, krõpsu… (Vaat kes targutabwink! )

Oskasin omale punase päeva tekitada. Pendeldan endiselt kahe kodu vahet, kogu aeg kiire ja pea laiali otsas. Tegin aja kokkuhoiu mõttes valmis suurema koguse kalkuni-seenehautist (üks mu lemmikuid) ja jagasin karpidesse. Sõin lõunaks tööl tatraga ja õhtul suvilas riisiga. Kuidagi palju tundus õhtul olevat, aga arvasin, et ju siis riis on toitvam. Sai ilusti roheline päev kirja. Suur oli aga mu nördimus, kui pidin selle järgmisel päeval punaseks värvima. Avastasin, et olin kaasa haaranud selle karbi, kus oli 2 kogust sees…Pane ikka sildid külge, kui selline udupea oled!

Marika kirjutab, et ta ei salli, et inimesed hädaldavad, et kiire on. Kadil ajavad "vinguviiulid" kopsu üle maksa… Armsad inimesed, säästke oma närve ja aega, jätke lugemata need postitused, mis teile ei meeldi! Kiire?! Aga kevad on ju! Kogu loodusel on kiire, taimed kiirustavad õitsema, et jõuaks ka viljad kasvatada, linnud kiirustavad munema, et enne sügist jõuaks poegadele lendamise selgeks õpetada, sindrima kahjurputukad kiirustavad sigima, et jõuaks rohkem hävitustööd teha. Inimene on ju ka looduse osa! Vingume?! Vingume jah, ja mitte vaikselt nurgas, vaid siin, kõikide ees. Ja pärast rõõmustame, ja jälle siin, koos kõigiga. Kukume ja tõuseme, roomame ja lendame, ikka oma ilusama mina poole.

         Edu teile sellel raskel teel!!!

 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod