Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Ja jälle toiduteema…

No nüüd võin päris kindlalt väita, et oli ikka küll "taevane märk". Mul oli eile nii palju tööd, et kui ma oleksin tulnud kell 11, ei oleks ma iial sellega tööpäeva lõpuks valmis saanud. Ja kui ma oleksin jonninud ja ikkagi trenni viimist nõudnud, oleks Härra raudselt pärast sellesse ummikusse jäänud, mis eile mõne avarii pärast Tallinna liikluse totaalslt seiskasid. Pealegi, ei tundnud ma seekord trenni vahele jätmise pärast mingeid süümekaid (minu puhul kummaline) ja olin õhtuks hoopis rahul korda läinud tööpäevaga (mis sest, et tunnen ennast praegu nagu kodutu). Ainult toitumine tuli ruttu korrigeerida trennivabaks päevaks. Seegi sujus ladusalt, hommikul olin söönud ju vaid pool hommikusööki, nihutasin tööl lõuna veidi varasemale ja pärast sain hilisõhtuse täisportsu süüa. No kui nüüd norida, siis poolik hommikusöök oli +10%, aga ehk need mõned grammid tegi tasa hommikuplank 8:40 ja õhtune hula keerutamine umbes pool tunnikest. Magasin suurepäraselt, ei mingeid krampe enam!

Kui tulla tagasi toiduteema juurde, siis võin pisut oma agarusega kiidelda ka. Olen ikka ühte koma teist katsetanud pikast proovimata roogade nimekirjast, mille koostasin teie kommentaarides ja Maire toidupostituste seerias mainutud retseptidest.

Pasteet. Tegin broilerimaksast. Minul tuli pisut liiga vedel, aga väga-väga maitsev. Kui ma kunagi taas säilitajaks hakkan (ja ükskord ma hakkan niikuinii!), siis teen kindlasti veel, aga praegu… 3 tükki sepikut… nojah, pole just õgardite unistus.

Kiiksuga kamavaht. Söödav, aga ei midagi erilist.

Banaani ja kakao ProFeel kohupiim. Minu poolest oleksid prügikasti lennanud. Härra oli kokkuhoidlikum, sõi ära.

Mahlane kalkunipraad punase kapsaga.  Tegin tavalise kapsaga, sest punane mulle ei maitse, kuidagi liiga kuiv on. Mina tegin kalkunikintsulihast ja vaimustatud ma sellest ei olnud. Võib-olla rinnafileega tuleb parem. Plaanis on ära proovida. Aga see kapsavärk meeldis mulle hoopis külmana, soojana mitte.

Soolakaramelli-kodujuustumaius. Minule kui kohvisõbrale maitses väga. Kuigi, nagu Mairelgi, on kodujuust minu jaoks soolane toit, olen viimasel ajal hakanud mõnes toidus (leivasupp, vokitud õunad) Tere jogurtiga kodujuustu kasutama pooleks kohupiimapastaga. Ikka et rohkem saaks, rasvatut laktoosivaba kohupiimapastat ju ei olesad. Ja üllatus-üllatus, väga hea on! Seekord riskisin ainult kodujuustuga teha, tõepoolest, imehea sai! Maapähkleid mul ei olnud, vahetasin maapähklivõiks, mida võiksin üksi ka terve purgi nahka pista, kui purgi pealt kalorite hulka ei oleks näinud…

Vaesed rüütlid. Kus ma enne olen olnud??? Nii maitsev ja kiire. Minule sobib kõige rohkem puhkepäeval hilisõhtuseks söögiks. Siis söön õhtusöögiks grillliha vabavaraga ja pärast maiustan topeltkoguse praesepikuga cheeky. No ja sellest Maarika leiutatud munaga praeleivast ei saa ma ikka isu täis! Ainult et minul on muna ka praetud. Ja kui teha retseptist omlett tuunikalaga, siis on vaid mõned grammid leiba vähem, aga saab paraja koguse sinki juurde!

Ja see pole veel kõik! Lihtsalt pole veel kahte toitu maitsta saanud ja ühele annan täna teise võimaluse. Lähengi lõunale. Head isu mulle ja kaunist kevadpäeva teile!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod